خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / درگیری فیزیکی خانزاده و میردورقی در پایان تمرین امروز سرخ پوشان

درگیری فیزیکی خانزاده و میردورقی در پایان تمرین امروز سرخ پوشان

درگیری فیزیکی خانزاده و میردورقی در پایان تمرین امروز سرخ پوشان

در پایان تمرین دیروز پرسپولیس دو بازیکن این تیم در رختکن با یکدیگر به درگیری فیزیکی پرداختند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، در آستانه سفر تیم فوتبال پرسپولیس به عربستان برای برگزاری بازی برگشت این تیم مقابل الهلال عربستان یک بار دیگر حاشیه تأسف‌آوری در پایان تیم امروز سرخ پوشان رخ داد و باید منتظر ماند و دید که موضع باشگاه پرسپولیس در این خصوص چه خواهد بود.

در پایان تمرین امروز و زمانی که بیشترین بازیکنان و مربیان تیم پرسپولیس رختکن این تیم را ترک کرده بودند محمدرضا خانزاده و مبین میردورقی دو بازیکن پرسپولیس با یکدیگر به درگیری فیزیکی پرداختند که اگر میانجیگری تعدادی بازیکنان حاضر در رختکن نبود احتمال داشت شدت جراحات این دو بازیکن زیاد شود.

دلیل درگیری این دو بازیکن به نظر می‌رسد در ابتدا یک درگیری لفظی بوده اما این درگیری لفظی به جاهای باریک رسید به طوری که خانزاده و میردورقی با یکدیگر به زد و خورد پرداختند و این درگیری دور از چشمان برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس رخ داد و باید دید باشگاه پرسپولیس در آستانه سفر به عربستان چه موضعی در خصوص این دو بازیکن جنجال‌آفرین امسال خود خواهد گرفت.

گفتنی است تیم فوتبال پرسپولیس فردا در ساعت ۱۵ برای برگزاری بازی مقابل الهلال عربستان تهران را با پرواز چارتر به مقصد ریاض ترک خواهد کرد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *