سرزمین اچ دی ads
خانه / لیگ برتر ایران / رای متخلفان دربی تهران اعلام شد؛ محرومیت عمران‌زاده، مکانی و چهار سرخابی

رای متخلفان دربی تهران اعلام شد؛ محرومیت عمران‌زاده، مکانی و چهار سرخابی

رای متخلفان دربی تهران اعلام شد؛ محرومیت عمران‌زاده، مکانی و چهار سرخابی

کمیته انضباطی رای خود را در مورد اتفاقات شهرآورد پایتخت اعلام کرد که بر این اساس حنیف عمران‌زاده مدافع استقلال و سوشا مکانی دروازه‌بان پرسپولیس هرکدام به ۳ جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، پس از برگزاری شهرآورد هشتادم پایتخت و انجام تخلفات برخی بازیکنان دو تیم، کمیته انضباطی رای خود را صادر به شرح زیر صادر کرد:

مسابقه دو تیم پرسپولیس تهران و استقلال تهران از هفته سی‌ام مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور در تاریخ ۹۴/۲/۲۵ و در ورزشگاه آزادی برگزار شد و کمیته انضباطی با بررسی دقیق گزارشات و تطبیق موضوع با آئین‌نامه انضباطی، آرای خود را به این شرح اعلام کرد:

۱- باشگاه پرسپولیس تهران به دلیل پرتاب مواد محترقه توسط تماشاگران به زمین مسابقه و مطابق با مواد ۷۸ و ۷۹ آئین‌نامه انضباطی به تذکر کتبی و پرداخت پنج میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد. رای صادره قطعی است.

۲- سوشا مکانی بازیکن پرسپولیس تهران و حنیف عمران‌زاده بازیکن استقلال تهران به دلیل ایجاد تنش و درگیری فیزیکی در زمین مسابقه که موجب تحریک تماشاگران شده است و به دلیل بازتاب منفی این اقدام در رسانه‌ها و مجامع ورزشی و برابر مواد ۶۵ و ۶۶ آئین‌نامه انضباطی هر کدام به ۳ جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت دو میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شدند. رای صادره قطعی است.

۳- امید عالیشاه و علیرضا نورمحمدی بازیکنان پرسپولیس تهران و امیرحسین صادقی و هراپر مگویان بازیکنان استقلال تهران به دلیل انجام رفتار غیرورزشی و ایجاد درگیری و تشنج و مطابق مقررات ماده ۶۵ آئین‌نامه انضباطی هر کدام به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت دو میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شدند. رای صادره قطعی است.

 

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *