پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 4738 3 خرداد 1394 ساعت [ 20:52 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هواپیمای پرسپولیس بالاخره پرید

پس از کارشکنی مسئولان عربستانی و اجازه ندادن به هواپیمای پرسپولیس برای پرواز به سمت ریاض، این هواپیما با ۵ ساعت تاخیر لحظاتی پیش تهران را به مقصد ریاض ترک کرد.

هواپیمای پرسپولیس بالاخره پرید

پس از کارشکنی مسئولان عربستانی و اجازه ندادن به هواپیمای پرسپولیس برای پرواز به سمت ریاض، این هواپیما با ۵ ساعت تاخیر لحظاتی پیش تهران را به مقصد ریاض ترک کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، هواپیمای حامل بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس که قرار بود ساعت ۱۵ روز یک‌شنبه از فرودگاه امام خمینی (ره) به ریاض پرواز کند با ۵ ساعت تاخیر، سرانجام به مقصد پایتخت عربستان پرواز کرد.

در چند روز گذشته مسئولان تیم الهلال که به قضاوت داور مالزیایی بازی رفت به شدت اعتراض داشتند و حتی خواهان تکرار بازی در تهران بودند، بار دیگر با شانتاژ خبری و نامناسب جلوه دادن شرایط میزبانی پرسپولیس و رفتار تماشاگران در ورزشگاه آزادی سعی کردند فضا را در بازی برگشت تا حد امکان با اتفاقات حاشیه‌ای مسموم کنند و جریان دیدار برگشت را به سود خود رقم بزنند.

عربستانی‌ها که پیش از این هم در معطل کردن کاروان تیم‌های ایرانی در فرودگاه کشورشان هنرنمایی خود را نشان داده بودند، این بار نه در فرودگاه داخلی‌شان بلکه از ایران کارشکنی‌های خود را آغاز کردند و به هواپیمای چارتر پرسپولیس که قرار بود ساعت ۱۵ بپرد، اجازه پرواز ندادند تا این پرواز با ۵ ساعت تاخیر و در ساعت ۲۰ انجام شود.

محمود خوردبین در این باره به خبرنگار ایسنا در فرودگاه امام خمینی (ره) گفت: هرگونه که می‌خواهند رفتار کنند، هرچه این اتفاقات رخ دهد روحیه ما برای کسب پیروزی بیشتر خواهد شد.

وی افزود: ما با تمام این اتفاقات پیروز دیدار مقابل الهلال خواهیم بود.

ایمان قدیمی یکی از مسئولان شرکت هواپیمایی ماهان درباره تاخیر پرواز پرسپولیس اظهار کرد:‌ مسئولان عربستانی با هزینه ۱۵ میلیون دلاری مشکلی در باند فرودگاهشان به وجود آوردند تا هواپیمای چارتر پرسپولیس پس از چند ساعت تاخیر اجازه فرود پیدا کند.

تیم فوتبال پرسپولیس ایران از ساعت ۲۲:۳۵ روز سه‌شنبه ۵ خرداد در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ریاض با الهلال عربستان دیدار می‌کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت