پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 4843 5 خرداد 1394 ساعت [ 22:36 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آغاز مینی کمپ دوم تیم ملی فوتبال در تهران

نخستین تمرین تیم ملی فوتبال ایران در مینی کمپ دوم برگزار شد.

آغاز مینی کمپ دوم تیم ملی فوتبال در تهران

نخستین تمرین تیم ملی فوتبال ایران در مینی کمپ دوم برگزار شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، پس از پایان مینی کمپ اول تیم ملی و دعوت کادر فنی از ۳۴ بازیکن، امروز نخستین تمرین تیم ملی در اردوی دوم برگزار شد.

ملی پوشان ایران پیش از ساعت ۱۶:۳۰ در هتل المپیک تهران خود را به کادر فنی تیم ملی معرفی کردند تا آماده شروع مینی کمپ دوم خود شوند. از جمع بازیکنان تنها رضا قوچان قوچان نژاد و پژمان منتظری با اجازه از کادر فنی دیرتر از سایرین به اردو ملحق خواهند شد.

بازیکنان تیم ملی ساعتی پس از حضور در اردو به زمین چمن کمپ تیمهای ملی رفتند تا نخستین تمرین خود را در مینی کمپ دوم برگزار کنند.

بازیکنان پس از گرم کردن بدنهای خود، زیر نظر اعضای کادر فنی تمرین تاکتیکی خود را شروع کردند.

گذر از موانع، تقسیم شدن بازیکنان به گروههای دو نفره و پاسکاریهای تک ضرب بخش بعدی تمرینات بود.

سپس بر اساس برنامه تاکتیکی کادر فنی، بازیکنان بین هشت دروازه کوچک قرار گرفتند تا بازی تحت فشار را برگزار کنند. در حین تمرین با رهبری کی روش، دستیاران او مارکار آقاجانیان و اوسیانو با توقف چندباره تمرین، نکات لازم را به بازیکنان گوشزد کردند.

مهدی تارتار و یکی از مربیانان دروازه بانی فوتبال ایران امروز با حضور در تمرین تیم ملی از نزدیک تمرینات فنی تیم ایران را تماشا کردند.

پس از تمرین، کارلوس کی روش به استقبال این دو مربی ایرانی رفت و به آنها به خاطر حضور تمرین تیم ملی خوش آمد گفت.

کی روش “تیم ملی” را خانه مربیان ایرانی عنوان کرد و به تارتار به خاطر عملکرد صبا در لیگ برتر و همچنین پرورش بازیکنان جوان تبریک گفت. سرمربی تیم ملی همچنین از تارتار خواست در صورت نیاز به گفتگوی فنی راجع به تمرینات تیم ملی با هماهنگی انجام شده در هتل محل اقامت تیم ملی حاضر شود.

تارتار هم با بیان اینکه به جای هزینه کردن فراوان و حضور در تمرینات تیمهایی نظیر منچستریونایتد و رئال مادرید ترجیح می دهد در تمرین تیم ملی با هدایت کی روش حاضر شود، گفت: من واقعا خوشحالم که شرایطی فراهم شد که شما در فوتبال ایران بمانید.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت