پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 4886 6 خرداد 1394 ساعت [ 20:26 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بهرام افشارزاده: با یک اسپانسر خوب قرارداد می بندیم/ هواداران استقلال نگران نباشند

مدیرعامل باشگاه استقلال با اعلام این موضوع که تدابیر لازم برای این وضعیت از قبل اندیشیده شده بود اعلام کرد: به زودی سرمربی جدید را معرفی می‌کنیم و با یک اسپانسر خوب قرارداد می‌بندیم.

تیفوسی:

بهرام افشارزاده:

با یک اسپانسر خوب قرارداد می بندیم/ هواداران استقلال نگران نباشند

 

مدیرعامل باشگاه استقلال با اعلام این موضوع که تدابیر لازم برای این وضعیت از قبل اندیشیده شده بود اعلام کرد: به زودی سرمربی جدید را معرفی می‌کنیم و با یک اسپانسر خوب قرارداد می‌بندیم.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، بهرام افشارزاده در خصوص نگرانی هواداران استقلال پس از اعلام نتایج مزایده ظهر چهارشنبه گفت: به هواداران استقلال می‌گویم نگران نباشند زیرا ما فعالیت خود را از روز شنبه برای انتخاب سرمربی تیم آغاز می‌کنیم. و در هفته پیش روی سرمربی تیم فوتبال استقلال برای فصل آتی را معرفی خواهیم کرد.

وی افزود: هر چند در این مدت نیز اقدامات لازم برای عقب نماندن در پیش فصل نیز انجام شده است. همچنین پیش از این نیز اطلاعات کاملی در مورد وضعیت تیم در فصل گذشته جمع آوری کردیم تا مشکلات تیم را آسیب شناسی کنیم. انشاالله در جلسه روز شنبه اعضای هیات مدیره اتفاقات بسیار خوبی رقم خواهد خورد.

میدرعامل باشگاه استقلال ادامه داد: ما اطلاعات چند کمپ تمرینی را نیز گرفته‌ایم و پس از مشخص شدن سرمربی تیم در این مورد نیز تصمیمات لازم را اتخاذ خواهیم کرد تا مراحل آماده سازی خود را به سرعت آغاز کنیم.

افشارزاده در باره مشکلات مالی استقلال نیز ادامه داد: به زودی با یک اسپانسر قرار داد خوبی امضا خواهیم کرد و مطمئنا شرایطی را پیش بینی می‌کنیم تا به مشکلات فصل گذشته دچار نشویم. باز هم به هواداران استقلال می‌گویم که من و مدیران استقلال به استناد تجربه خود در این مدت که تیم‌های دیگر در حال آماده‌سازی خود بودند، وقت را بیهوده تلف نکرده‌ایم و در روزهای پیش روی با شنیدن خبرهای خوش هواداران متوجه این موضوع خواهند شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت