پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 4898 6 خرداد 1394 ساعت [ 20:56 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کاسیاس: از دست آنچلوتی عصبانی بودم

دروازه‌بان ملی‌پوش کهکشانی‌ها فاش کرد از دست سرمربی تازه اخراج شده این تیم دلخور بوده است.

کاسیاس: از دست آنچلوتی عصبانی بودم

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ایکر کاسیاس که فصل آخر حضور ژوزه مورینیو روی نیمکت رئال‌مادرید به دلیل مصدومیت جایش را در ترکیب اول تیم به دیه‌گو لوپس داد و نتوانست جایگاهش را پس بگیرد، در فصل اول حضور آنچلوتی در این تیم هم جایگاهش در ترکیب اول تیم تضمین شده نبود اما در فصل ۱۵-۲۰۱۴ توانست بار دیگر به عنوان سنگربان شماره یک رئال به کار خود ادامه بدهد.

کاسیاس در گفت‌و‌گو با شبکه رادیویی «کادنا سِر» اسپانیا گفت: رئال‌مادرید باشگاهی مطالبه‌جو است و هیئت مدیره بهترین تصمیم را برای قطع همکاری با آنچلوتی گرفت ولی از کارلتو به خاطر کارهایی که در حقم کرد تشکر می‌کنم، حتی با وجود اینکه فصل گذشته (۱۴-۲۰۱۳) از دست او به خاطر بازی ندادن زیاد به من عصبانی بودم. آنچلوتی انسانی نجیب بود و برایش بهترین آرزوها را دارم. مادرید همیشه خانه او خواهد بود.

سنگربان ۳۴ ساله تیم اول شهر مادرید همچنین با اشاره به شایعه پیوستن داوید دخه‌آ به رئال‌ عنوان کرد: مطمئن هستم فصل بعد هم به کارم در این تیم ادامه خواهم داد. نمی‌توانم تصور کنم که فصل بعد در رئال‌مادرید نباشم و می‌خواهم در اینجا به دوران حرفه‌ای‌ام پایان بدهم. هرچند اگر اوضاع آنطور که می‌خواهم پیش نرود باید رئال را ترک کنم ولی در حال حاضر احساس خوبی دارم و به لحاظ روحی و روانی قوی هستم. فصل بعد هم طوری تلاش خواهم کرد که مثل اینکه فصل اول حضورم در رئال است و این چالش من خواهد بود.

سنگربان ملی‌پوش سفیدپوشان مادریدی در فصل جاری به خاطر اشتباهات مهلکی که در مقاطعی انجام داد از سوی هواداران رئال هو شد و به او انتقاداتی وارد بود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت