خانه / اخبار فوتبال ایران / انصاریان:به قول پروین، پرسپولیس بازیکن بزرگ می‌خواهد

انصاریان:به قول پروین، پرسپولیس بازیکن بزرگ می‌خواهد

انصاریان:به قول پروین، پرسپولیس بازیکن بزرگ می‌خواهد

علی انصاریان مدافع اسبق پرسپولیس، استقلال و تیم‌ملی، حالا دو سالی است که راه سینما را در پیش گرفته.
به گزارش وبسایت نود و به نقل از خبرورزشی ، او روز گذشته چند دقیقه‌ای درخصوص شرایط به وجود آمده صحبت کرد که بخشی از حرف‌هایش را می‌خوانید.
بازی با الهلال را ندیدم اما از طریق اخبار، توانستم گل‌هایی که پرسپولیس دریافت کرد را ببینم. واقعاً عجیب بود که به همین سادگی، این تیم گل می‌خورد. یعنی حتی یک مدافع هم نداشتیم که به سمت توپ برود و بازی را عوض کند.
این نتیجه نه تقصیر حمید درخشان است و نه برانکو ایوانکوویچ. مشکل را از مدیریت باشگاه باید پیدا کنید. من اصلاً نیمی از مدیرانی که در این فصل به پرسپولیس آمده‌اند را نمی‌شناسم. بالاخره این ضعف است دیگر! سال‌ها فوتبال بازی کردیم اما نمی‌دانیم در باشگاه محبوب‌مان چه می‌گذرد.
علی پروین آدم بزرگی است، خدا حفظش کند. او همیشه می‌گفت باشگاه بزرگی مثل استقلال و پرسپولیس، بازیکن بزرگ می‌خواهد. علی‌آقا همیشه اجازه می‌داد یک بازیکن در باشگاهش رشد کند و سپس او را به پرسپولیس می‌آورد زیرا بازیکن در آن شرایط، با زیر و بم فوتبال کاملاً آشنا بود و نیازی به صرف زمان برای شناخت جو نداشت.
باور کنید بازی در استقلال و پرسپولیس از حضور در تیم‌ملی سخت‌تر است. نمی‌دانم چرا اما واقعاً کار سختی است. امروز باید از مهدی طارمی تشکر کنید که از پس این سختی به خوبی برآمد و خودش را نشان داد.
مدیریت باثبات که باشد، پرسپولیس مثل امروز کوچک نمی‌شود. شاید هم می‌خواستند این باشگاه را کوچک کنند ولی زورشان نرسید.
کمی از فوتبال فاصله گرفته‌ام و به سمت سینما رفتم. اتفاقاً به زودی در جشنواره فیلم فجر اکران فیلم جدیدم «هدیه» را دارم که فیلم بسیار مهم و باشرفی است. این فیلم، زندگی مردانی را روایت می‌کند که از ۶ صبح تا ۱۲ شب کار می‌کنند تا خانواده‌شان را حفظ کنند.
این روزها هم مشغول بازی در فیلم دیگری هستم به نام «شروع یک پایان» که بابت آن، موهایم را تراشیده‌ام. قیافه‌ام خیلی عوض شده و به همین خاطر هر کس که مرا می‌بیند، نمی‌شناسد!

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *