خانه / اخبار فوتبال ایران / دادکان: مزایده فقط برای سرگرمی مردم و فراموش کردن قیمت گوشت، مرغ و حبوبات است

دادکان: مزایده فقط برای سرگرمی مردم و فراموش کردن قیمت گوشت، مرغ و حبوبات است

دادکان: مزایده فقط برای سرگرمی مردم و فراموش کردن قیمت گوشت، مرغ و حبوبات است

تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمد دادکان پس از شکست تیم دانشگاه آزاد در بازی ششم فینال لیگ حرفه ای بسکتبال اظهار داشت: من از همان ابتدا پیش‌بینی می‌کردم که کار این دو تیم به بازی هفتم کشیده شود. مهرام و دانشگاه آزاد بازی‌های خوبی ارائه کردند و امیدوارم هر کس در بازی هفتم بهتر بازی کند، برنده جام حرفه‌ای شود.

وی ادامه داد: با توجه به میزبانی دانشگاه آزاد در بازی هفتم شانس ما برای پیروزی و قهرمانی بیشتر است. متأسفانه در این بازی نیروی بازیکنان ما تحلیل رفته بود و مطمئن باشید با تجدید قوا برای دیدار هفتم آماده خواهیم شد.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه آزاد تصریح کرد: تعداد بازیکنان، نوع آنها و دستمزدی که ما به بازیکنان‌مان می‌دهیم به هیچ وجه در حد تیم مهرام نیست و به این خاطر همین که به فینال رسیده‌ وسهمیه رقابت‌های آسیایی را کسب کرده‌ایم برای‌مان افتخار است. ما چاره‌ای جز شکست مهرام در بازی هفتم و قهرمانی نداریم.

دادکان در مورد واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی نیز صحبت کرد: همان طور که سال قبل هم گفتم این واگذاری هیچ‌گاه انجام نخواهد شد و همه این مزایده‌ها برای سرگرمی مردم است. کسانی که در فرابورس و سازمان‌های مربوط به این واگذاری کار می‌کنند هم می‌دانند که این کار انجام نخواهد شد و هدف از آن صرفاً سرگرم کردن مردم و فراموش کردن قیمت گوشت، مرغ و حبوبات است.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال در پایان گفت: اگر این دو باشگاه به خودروسازان واگذار شود اوضاع آنها بهتر خواهد شد. اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که برای موفقیت و قهرمانی یک تیم به یک سری عوامل از جمله بازیکن، سرمربی، مدیریت و امکانات نیاز است. باز هم تأکید می‌کنم که این دو باشگاه به هیچ فردی واگذار نخواهد شد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *