پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 4969 9 خرداد 1394 ساعت [ 6:00 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برانکو: با کی‌روش در مورد مشکلات فوتبال ایران حرف زدیم

برانکو ایوانکوویچ در خصوص حضورش در تمرین امروز (جمعه) تیم ملی اظهار داشت: من لذت می‌برم که به تمرین تیم ملی آمدم و زیباترین لحظات زندگی من زمانی است که نزدیک زمین فوتبال هستم و به این دلیل به تمرین تیم ملی آمدم که همکارم را ببینم و بهترین آرزوها را برای او در آستانه مسابقاتی که پیش رو دارند داشته باشم.

برانکو: با کی‌روش در مورد مشکلات فوتبال ایران حرف زدیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،  برانکو ایوانکوویچ در خصوص حضورش در تمرین امروز (جمعه) تیم ملی اظهار داشت: من لذت می‌برم که به تمرین تیم ملی آمدم و زیباترین لحظات زندگی من زمانی است که نزدیک زمین فوتبال هستم و به این دلیل به تمرین تیم ملی آمدم که همکارم را ببینم و بهترین آرزوها را برای او در آستانه مسابقاتی که پیش رو دارند داشته باشم.

وی افزود: در این تمرین بازیکنان را دیدم که دو نفر از آنها پیش از این شاگردان قدیمی من بودند که آندرانیک تیموریان و مسعود شجاعی پیش از این سابقه کار کردن با من را داشتند و واقعا از اینکه آنها را دیدم لذت بردم. همچنین با کی‌روش نیز صحبت‌هایی داشتیم و راجع به مشکلات فوتبال ایران صحبت کردیم. اینکه چگونه می‌شود این مشکلات را مطرح کرد و با برطرف کردن سطح فوتبال ایران را ارتقا دهیم.  اینکه فوتبال ایران چه می‌خواهد و چه چیزی می‌تواند آینده فوتبال ایران و تیم ملی را تضمین کند صحبت‌هایی که بین من و کی‌روش مطرح شد و مابقی صحبت‌ها مسائلی بود که بین ما مربیان مطرح می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه خودش زمانی سرمربی این تیم بوده و چه حسی داشت که در تمرین تیم ملی حضور یافت، گفت: من زمانی که در جام جهانی ۲۰۰۶ سرمربی تیم ملی بودم و بعد از آن جدا شدم، قصد داشتم در تیم ملی کرواسی مربیگری کنم و این اتفاق پس از جام جهانی آلمان قرار بود رخ بدهد اما این کار را انجام ندادم و گفتم که می‌خواهم در تیم باشگاهی مربیگری کنم. به این دلیل که در تیم باشگاهی شما هر روز کار می‌کنید و این‌گونه می‌توانستم بیشتر به فوتبال کمک کنم و اولویت کار من حضور در تیم‌های باشگاهی شد.

برانکو در پاسخ به این سوال که آیا کارلوس کی‌روش نظر او را در خصوص تیم ملی پرسید و مشورتی گرفت یا نه، اظهار داشت: کی‌روش همکار من است و او ثروتی از تجربه محسوب می‌شود، کسی که در رئال مادرید و منچستریونایتد مربیگری کرده است و در تیم ملی پرتغال حضور داشته مطمئنا مربی بزرگی است، مطمئنا اولویت برای کار کردن با چنین مربیانی است و ما باید سراغ چنین مربیانی برویم که صاحب تجربه زیادی هستند و بیش از ۳۰ سال تجربه دارند. حضور من در تمرین تیم ملی هم برای تبادل اطلاعات بود و خوب است که همیشه این اتفاقات رخ بدهد.

وی درباره اینکه در تمرین تیم ملی بازیکنان جوان حضور داشتند و آیا بازیکنی مدنظرش قرار گرفت که به پرسپولیس اضافه شود، گفت: طبیعتا انتخاب بازیکنان همیشه روندی است که باید مدام روی آن کار کرد و ما هم در پرسپولیس همیشه به دنبال تکمیل و تقویت کادر و بازیکنان‌مان هستیم. ما بازیکنان مدنظرمان را از طریق رسانه‌ها اعلام نمی‌کنیم چرا که باشگاه تلاش می‌کند بهترین بازیکنان را جذب کرده و اگر این اتفاق رخ بدهد آن را اعلام می‌کنیم، ضمن اینکه بازیکنانی که ما می‌خواهیم فقط آنهایی هستیم که ما میل به آنها داریم اما جذب آنها بستگی به بودجه و شرایطی دارد که باشگاه در نظر می‌گیرد.

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت