خانه / اخبار سایر ورزش ها / کواچ: تمرکز بالایی برای بازی با آمریکا داریم/ گروه ایران سخت است

کواچ: تمرکز بالایی برای بازی با آمریکا داریم/ گروه ایران سخت است

کواچ: تمرکز بالایی برای بازی با آمریکا داریم/ گروه ایران سخت است

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در آستانه دیدار برابر آمریکا در لیگ جهانی ۲۰۱۵ گفت: بازی بسیار سختی مقابل آمریکا داریم اما تمرکز بالایی برای این دیدار در تمرینات داشتیم و در شرایط خوبی قرار داریم.

به گزارش خبرگزاری مهر، اسلوبودان کواچ پس از آخرین تمرین تیم ملی والیبال پیش از مسابقه با آمریکا گفت: تیم ایران در شرایط خوبی قرار دارد. ملی‌پوشان در چند تمرین خود در آمریکا با تمرکز بالایی تمرینات را پیگیری کردند.

وی با بیان اینکه فردا مسابقه بسیار سختی خواهیم داشت، تصریح کرد: بازیکنانم باید با تمام توان در این مسابقه شرکت کند تا بتوانند بازی را ببرند. آمریکا یکی از برترین‌های دنیاست. علاوه بر این که آمریکا از امتیاز میزبانی هم برخوردار است.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با یادآوری اینکه تیم ملی والیبال ایران باید در زمین آمریکا و در لس آنجلس بازی کند، خاطرنشان کرد: از طرفی دیگر، من هم بازیکنان خوبی در اختیار دارم که در سطح حرفه‌ای بازی می‌کنند که باید عملکرد خوب خود را باز هم فردا و پس فردا در زمین به نمایش بگذارند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در گروه سختی قرار داریم. همه بازی‌های این گروه سخت است و نباید فکر کنیم که چون روسیه با ترکیب اصلی خود به میدان نمی‌آید، پس می‌توانیم آن‌ها را شکست دهیم. باید همه بازی‌ها را جدی بگیریم. باید نهایت امتیاز ممکن را تا آخرین لحظه از حریف بگیریم.

کواچ درباره آخرین وضعیت امیر غفور و شهرام محمودی نیز گفت: تمرکز زیادی روی غفور داشتم. او پیشرفت خوبی داشته است. به هر حال در سه بازی اول به او فرصت بازی خواهم داد. شهرام محمودی الان در وضعیت خوبی است. پیش از این گفته بودم که شاید نتواند به بازی برسد چون او دچار مصدومیت جزئی شده بود، اما هم اکنون در وضعیت خوبی به سر می‌برد

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *