خانه / خبرهای فوتبال خارجی / توتی: رم فصل آینده فاصله‌اش را با یوونتوس کم خواهد کرد

توتی: رم فصل آینده فاصله‌اش را با یوونتوس کم خواهد کرد

توتی: رم فصل آینده فاصله‌اش را با یوونتوس کم خواهد کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرانچسکو توتی با اعتراف به اینکه رابطه خوبی با رودی گارسیا دارد، پیش‌بینی کرد که این مربی فرانسوی در فصل آینده فاصله جالوروسی را با یوونتوس کاهش خواهد داد.

توتی در گفت‌و‌گو با نشریه کوریره دلو اسپورت اظهار داشت: ما باید به کاری که مدیرباشگاه، والتر ساباتینی دارد انجام می‌دهد باور داشته باشیم و تمام تلاش خود را در زمین بازی انجام دهیم تا فاصله‌ موجود با یوونتوس را کاهش دهیم. من هرگز فکر نمی‌کردم که بتوانیم سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کنیم. این فصل یوونتوس لایق کسب اسکودتو بود، چون ما دچار لغزش شدیم و یوونتوسی‌ها همانطور که در لیگ قهرمانان اروپا هم نشان داده‌ا‌ند، تیم قدرتمندتری هستند. حالا باید از دومین عنوان نایب قهرمانی‌‌مان لذت ببریم و سعی کنیم فصل آینده جایگاه‌مان را ارتقا دهیم.

توتی در ماه سپتامبر ۳۹ ساله می‌شود و مطمئناً باید انتظار کمتر شدن زمان حضورش در میدان توسط گارسیا را داشته باشد اما او مشکلی با این موضوع ندارد.

وی افزود: این مربی است که تصمیم می‌گیرد. من احساس می‌کنم که در وضعیت خوبی قرار دارم و آماده خدمت به تیم هستم. مهمترین چیز این است که رم پیروز از میدان خارج شود. من با رودی گارسیا رابطه بسیار خوبی دارم. او مربی است که به طور منظم با تمام بازیکنانش صحبت می‌کند و برای هر بازی به خوبی آماده می‌شود. من از عملکرد او راضی هستم.

توتی در پاسخ به این سؤال که چه زمان قصد بازنشستگی دارد، تأکید کرد: باید در ۶۰ سالگی بازنشسته شوم؟ سعی خودم را انجام می‌دهم. هنوز درباره صحبت از زمان بازنشستگی من زود است. می‌دانم که دیر یا زود این اتفاق خواهد افتاد اما قطعاً بعد از آن به فعالیت خود در مدرسه فوتبالم ادامه می‌دهم.

کاپیتان جالوروسی درباره این موضوع که آیا حسرت پوشیدن پیراهن تیم دیگری جز رم را در دوران بازیگری‌اش نمی‌خورد، عنوان کرد: من هرگز به پوشیدن پیراهن تیمی جز رم فکر نکرده‌ام. خودم انتخاب کردم که دوران بازیگری‌ام را با تیمی پیوند بزنم که عاشق آن بوده‌ام و به آن افتخار می‌کنم.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *