پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 49914 21 مهر 1396 ساعت [ 15:40 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

داورزنی: ایران نامزد جدی میزبانی مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال است

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی سرپرست فدراسیون والیبال گفت: جمهوری اسلامی ایران نامزد نخست میزبانی مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال در سال ۲۰۱۸ است. به گزارش ایسنا به نقل از فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی درباره نشست دپارتمان لیگ ملت‌های والیبال که شب گذشته در پاریس برگزار شد، گفت: یکی از مصوبه های این نشست […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

محمد رضا داورزنی - رییس فدراسیون والیبال

سرپرست فدراسیون والیبال گفت: جمهوری اسلامی ایران نامزد نخست میزبانی مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال در سال ۲۰۱۸ است.

به گزارش ایسنا به نقل از فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی درباره نشست دپارتمان لیگ ملت‌های والیبال که شب گذشته در پاریس برگزار شد، گفت: یکی از مصوبه های این نشست تغییر نام «لیگ جهانی» به «لیگ ملت های والیبال» است که از سال ۲۰۱۸ در دو گروه مردان و زنان برگزار می شود.

وی تصریح کرد: در هر گروه زنان و مردان ۱۶ تیم در سطح یک این رقابت‌ها شرکت می‌کنند که در گروه مردان و در هفت سال آینده ۱۲ تیم از جمله ایران ثابت هستند و چهار تیم متغیر خواهند بود.

سرپرست فدراسیون والیبال ایران و عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی والیبال ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران به عنوان نامزد مرحله نهایی لیگ ملت های والیبال سال ۲۰۱۸ نیز معرفی شده که نامزد نخست کسب این میزبانی نیز محسوب می شود.

وی ادامه داد: مرحله مقدماتی لیگ ملت های والیبال سال ۲۰۱۸ مردان با حضور ۱۶ تیم در مدت پنج هفته برگزار می شود که جمهوری اسلامی ایران در هفته پنجم دور مقدماتی نیز میزبان سه تیم ایران رقابت ها در تهران است.

داورزنی درباره تیم‌های شرکت کننده در رقابت های مردان گفت: تیم‌های برزیل، ایران، چین، ایتالیا، لهستان، صربستان، آمریکا، فرانسه، ژاپن، آلمان، روسیه و آرژانتین حضورشان در این رقابت ها برای هفت سال آینده از سوی فدراسیون جهانی تضمین شده است و تیم‌های استرالیا، کره جنوبی، کانادا و بلغارستان در رقابت‌های ۲۰۱۸ شرکت می‌کنند و چهار تیم متغیر این رقابت ها در گروه هستند.

وی در پایان گفت: فدراسیون جهانی والیبال به صورت آنلاین بلیت فروشی لیگ ملت‌های والیبال را در همه کشورهای حاضر در این رقابت ها رصد می کند.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت