پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 49933 21 مهر 1396 ساعت [ 17:54 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتشار اولین تصاویر رسمی از عنوان God Eater 3

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) اولین تصاویر رسمی از گیم‌پلی عنوان تازه معرفی شده God Eater 3 را منتشر کرده است. تصاویر منتشر شده نشان دهنده مبارزه شخصیت اصلی با یک هیولای غول‌آسا بوده، و همچنین تعدادی […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها

انتشار اولین تصاویر رسمی از عنوان God Eater 3

شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) اولین تصاویر رسمی از گیم‌پلی عنوان تازه معرفی شده God Eater 3 را منتشر کرده است. تصاویر منتشر شده نشان دهنده مبارزه شخصیت اصلی با یک هیولای غول‌آسا بوده، و همچنین تعدادی از محیط‌ها، دشمنان و سلاح‌های این عنوان را به هواداران نشان می‌دهند.

جدیدترین نسخه از مجموعه عناوین God Eater هفته گذشته با نمایش یک تریلر کوتاه معرفی شد. مجله هفتگی فامیتسو نیز چند روز قبل مصاحبه‌ای با سازندگان این عنوان داشته و جزییات بیشتری از این نسخه منتشر کرد.

عنوان God Eater 3 قرار است در زمان نامعلومی به صورت جهانی عرضه شود. تا این لحظه شرکت باندای نامکو پلتفرم‌های این عنوان را به صورت دقیق مشخص نکرده، و تنها گفته این بازی برای کنسول‌های خانگی ساخته خواهد شد. در ادامه می‌توانید اولین تصاویر منتشر شده از God Eater 3 را مشاهده کنید.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت