پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 5031 10 خرداد 1394 ساعت [ 20:31 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

یحیی گل‌محمدی: برای برد به تهران آمده‌ایم/ انگیزه‌های زیادی برای قهرمانی داریم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن با بیان اینکه تنها برای پیروزی به میدان خواهیم رفت، گفت: بازیکنانم برای قهرمانی انگیزه‌های بسیار زیادی دارد.

یحیی گل‌محمدی: برای برد به تهران آمده‌ایم/ انگیزه‌های زیادی برای قهرمانی داریم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن با بیان اینکه تنها برای پیروزی به میدان خواهیم رفت، گفت: بازیکنانم برای قهرمانی انگیزه‌های بسیار زیادی دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل نفت تهران با بیان این مطلب افزود: قبل از هر چیز حضور تیم نفت را در جمع هشت تیم پایانی لیگ قهرمانان تبریک گفته و برای همه آنها آرزوی موفقیت دارم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: بازی ما مقابل نفت تهران آخرین بازی خواهد بود و ما راه سختی را طی کردیم تا توانستیم به فینال جام حذفی راه پیدا کنیم.  در لیگ فصل را خوب شروع نکردیم اما بعد از هفته‌ها توانستیم روند فوق العاده‌ای را به دست آوریم و اراده و همت بچه‌ها باعث شد تا الان فینالیست جام حذفی باشیم.

سرمربی ذوب‌آهن با تشکر از مجموعه مدیریتی این باشگاه گفت: از اعضای هیات مدیره، مدیرعامل محترم و کسانی که برای ذوب‌آهن زحمت کشیده تشکر می‌کنم و امیدوارم بتوانیم با پیروزی مقابل نفت خستگی را از تن آنها بیرون کنیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ما پس از پایان لیگ حدود ۱۷ روز تمرین کردیم و فقط یک بازی تدارکاتی در مقابل تیم دانشجویان انجام دادیم که این مسئله ما را نگران کرده است و از قبل هم نگرانی خود را اعلام کرده بودم چون این برنامه ریزی به نفع ما نبود اما سعی کردیم با تمرینات خوبی که انجام می‌دهیم این مشکل را برطرف کنیم.

گل‌محمدی تاکید کرد: ما برای برد به تهران آمده ایم و از انگیزه بسیار بالایی برخوردار هستیم و می‌خواهیم با قهرمانی در جام حذفی مستقیم به لیگ قهرمانان راه پیدا کنیم.

سرمربی ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال که به نظر شما چه کسی قهرمان جام حذفی خواهد شد گفت: به اعتقاد ما هر کدام از ما که شایسته‌تر باشیم و فردا بازی خوبی از خود ارائه دهیم مطمئنا قهرمان جام حذفی خواهیم شد و من معتقدم حتی اگر نفت از ما بهتر بازی کند شایسته قهرمان جام حذفی خواهد بود.

وی در پاسخ به سوال که قرار است هوادران استقلال فردا به خاطر علیرضا منصوریان به ورزشگاه بیایند آیا پرسپولیسی ها به خاطر شما خواهند آمد گفت: خوشبختانه ما فردا در ورزشگاه اصفهانی های زیادی را کنار خود خواهیم داشت و آنها ما را تنها نخواهند گذاشت من معتقدم هواداران پرسپولیس به ورزشگاه خواهند آمد و ما را تشویق خواهند کرد.

گل‌محمدی در پاسخ به این سوال که به نظر شما آیا بازی فردا با توجه به حضور شما و علیرضا منصوریان دربی دوم است گفت: اصلا به این مسئله اعتقاد ندارم. فردا یک دیدار بین باشگاه ذوب‌آهن و نفت است و اصلا برای من حساسیتی ندارد و من به عنوان سرمربی ذوب‌آهن و منصوریان به عنوان سرمربی نفت به دنبال پیروزی در این دیدار هستیم.

سرمربی تیم ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال که آیا از باشگاه تراکتور پیشنهاد دارید یا خیر گفت: از هیچ باشگاهی پیشنهاد ندارم و با توجه صحبت‌هایی که انجام دادم سال آینده نیز به احتمال فراوان در ذوب‌آهن خواهم ماند.

وی درخصوص عدم موفقیت پرسپولیس در فصل گذشته نیز گفت: نمی‌خواهم زیاد وارد این بحث شوم اما اعتقاد دارم تغییرات بسیار زیاد در سطح مدیریت و عدم ثبات و آرامش باعث شد که پرسپولیس نتواند آن نتیجه دلخواه را کسب کند.

سرمربی تیم ذوب‌آهن در پایان و در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که از وی پرسید آیا نتیجه ۵ بر ۳ که شما در لیگ برتر مقابل نفت تهران به دست آوردید در این بازی تاثیر خواهد داشت گفت: ما نمی‌توانیم نفت را دست کم بگیریم ولی من اعتقاد دارم آن بازی هم برای ما و هم برای نفت تمام شده و فردا هر دو تیم با فکر جدید پای به میدان خواهند گذاشت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت