خانه / اخبار سایر ورزش ها / اخبار والیبال و بسکتبال / کواچ: ایران سال گذشته بهتر بود/ نمی‌دانم چرا بازیکنانم می‌ترسند

کواچ: ایران سال گذشته بهتر بود/ نمی‌دانم چرا بازیکنانم می‌ترسند

کواچ: ایران سال گذشته بهتر بود/ نمی‌دانم چرا بازیکنانم می‌ترسند

تیفوسی : سرمربی تیم ملی والیبال ایران با ابراز نارضایتی از عملکرد شاگردانش در دیدار با آمریکا، گفت: در این مسابقه تنها لحظاتی تیم ملی واقعی والیبال ایران را دیدم.

به گزارش وب سایت نود، «اسلوبودان کواچ» بعد از دومین شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل آمریکا در لیگ جهانی والیبال، اظهار کرد: تیم ملی والیبال آمریکا در این مسابقه خیلی خوب بازی کرد.

وی با بیان اینکه بازیکنان ایران اشتباهات زیادی داشتند، گفت: چه می توانم بگویم وقتی بازیکنان با این همه اشتباه و خطا در زمین بازی کردند.

سرمربی تیم ملی والیبال تصریح کرد: من با تیم ایران کم و بیش در ۶۰ بازی حضور داشتم و هنوز هم نمی‌دانم چرا بازیکنان من از خطا کردن می هراسند.

کواچ تاکید کرد: باید این مشکل را حل کنم. سال گذشته وضعیت تیم بهتر بود، حداقل اینکه دو ست را می بردیم. در کل، تیم خوب بود اما اشتباهات فاحشی داشت که می توان گفت ایران واقعی فقط لحظاتی در زمین حضور داشت.

تیم ملی والیبال ایران در هفته سوم لیگ جهانی والیبال دو دیدار با آمریکا برگزار کرد که در هر دو مسابقه سه بر یک مغلوب مدافع عنوان قهرمانی این رقابت ها شد. ملی پوشان کشورمان در هفته چهارم لیگ جهانی در دو مسابقه به مصاف لهستان قهرمان سال ۲۰۱۴ جهان می روند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *