خانه / خبرهای فوتبال خارجی / سفر بنیتس به مادرید برای نهایی کردن قراردادش با رئال

سفر بنیتس به مادرید برای نهایی کردن قراردادش با رئال

سفر بنیتس به مادرید برای نهایی کردن قراردادش با رئال

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزنامه مارکای اسپانیا خبر داد، رافائل بنیتس که گفته می‌شود در آستانه عقد قرارداد با رئال مادرید برای نشستن روی نیمکت مربیگری این تیم در فصل آینده است، صبح امروز (دوشنبه) با جت شخصی ناپل را به مقصد مادرید ترک کرد تا مذاکرات نهایی را با مسئولان این باشگاه اسپانیایی انجام دهد.

بنیتس پیش از سوار شدن بر هواپیما در خصوص احتمال برعهده گرفتن هدایت کهکشانی‌ها گفت: هیجان‌زده و خوشحال هستم ولی هنوز مواردی باقی مانده که باید با سران باشگاه رئال در خصوصش صحبت کنیم.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که «فکر می‌کنید رؤیای‌تان برای مربیگری تیم اول شهر مادرید در حال تحقق یافتن است؟»، عنوان کرد: بله، اینطور فکر می‌کنم.

در حالی شایعه مربیگری رافائل بنیتس در رئال قوت گرفته که اردواردو فراندس دبلاس، نایب رئیس دوم باشگاه رئال مادرید به طور تصادفی تأیید کرد که رافائل بنیتس سرمربی بعدی کهکشانی‌ها و جانشین کارلو آنچلوتی خواهد بود. او گفت: اینکه کارلو آنچلوتی یک پدیده است. ما تا ابد قدردان او خواهیم بود. به نظر من تا چند روز پیش او بهترین مربی دنیا بود، همانطور که ژوزه مورینیو (سرمربی پیشین رئال مادرید) دو سال پیش بود و همانطور که رافا بنیتس هفته آینده خواهد شد.

کارلو آنچلوتی در فصلی که گذشت جامی برای رئال مادرید به ارمغان نیاورد و برخلاف خواسته بسیاری از هواداران و ستاره‌های رئال مادرید با تصمیم هیئت مدیره و رئیس باشگاه، فلورنتینو پرس از سمت مربیگری کهکشانی‌ها برکنار شد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *