خانه / اخبار فوتبال ایران / تمجید کی‌روش از گل‌محمدی در تمرین تیم‌ملی

تمجید کی‌روش از گل‌محمدی در تمرین تیم‌ملی

تمجید کی‌روش از گل‌محمدی در تمرین تیم‌ملی

به گزارش ایسناو به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای حضور پر قدرت در رقابتهای انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ آماده می کند، سه شنبه صبح در زمین چمن آکادمی ملی فوتبال تمرین کرد.

در این تمرین ۲۲ بازیکن حضور داشتند.

بیست دقیقه نخست این تمرین صبحگاهی شامل گرم کردن بدون توپ و با توپ و پاسکاری در گروه‌های سه نفره با تاکید بر سرعت و دقت در کنترل بود.

علیرضا حقیقی، سوشا مکانی و وحید اخباری هم جدا از بازیکنان دیگر زیر نظر دن گاسپار تمرینات متنوع دروازه بانی را پشت سر گذاشتند.

بعد از این بخش بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و در یک سوم زمین قرار گرفتند. یک دسته مدافعان را تشکیل می دادند و دسته دیگر مهاجمان. مهاجمان وظیفه داشتند با کارهای ترکیبی از مرکز و همچنین از کناره ها بر روی دروازه خطر ایجاد کنند. کارلوس کی روش هم در میانه های این بخش تذکرات لازم را به بازیکنانش گوشزد می کرد. او در این بخش که زمان زیادی از تمرین امروز را تشکیل می داد، تاکتیکهای مختلفی را برای رسیدن به دروازه و همچنین دفاع بازیکنان مدافع در نظر گرفت.

مارکار آقاجانیان و اوسیانو هم به بازیکنان کناری توصیه های لازم را انجام می دادند.

در این قسمت سه دروازه بان حاضر یک به یک درون دروازه قرار می گرفتند.

در اواسط تمرین امروز یحیی گل محمدی سرمربی تیم قهرمان جام حذفی در کنار زمین تمرین تیم ملی حاضر شد و از نزدین کار مردان تیم ملی را مشاهده کرد.

بعد از پایان تمرین نیز کارلوس کی روش به سمت گل محمدی رفت و ضمن خوش آمدگویی، قهرمانی تیمش و همچنین فصل موفقی که پشت سر گذاشت را به او تبریک گفت. سرمربی تیم ملی همچنین خطاب به گل محمدی گفت: “مربیانی چون شما آینده فوتبال ایران را می سازند.”

در آخر تمرین نیز اعضای تیم ملی جوانان از جمله کادر فنی و بازیکنان این تیم به محل تمرین تیم ملی آمدند و کی‌روش نیز ضمن خوش آمد به اعضای این تیم خطاب به بازیکنان توصیه کرد که برای موفقیت به نکات و فرامین مربیان تیم گوش دهند.

انتهای پیام

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *