پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 5088 12 خرداد 1394 ساعت [ 22:37 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تمرین تیم ملی؛ حضور سروش رفیعی در تمرینات و غیبت دو ملی‌پوش

تمرین امروز تیم ملی در شرایطی برگزار شد که رئیس فدراسیون، نایب رئیس اول و دروازه‌بان سابق تیم ملی در این جلسه تمرینی حضور پیدا کردند.

گزارش تمرین تیم ملی؛ حضور سروش رفیعی در تمرینات و غیبت دو ملی‌پوش

تمرین امروز تیم ملی در شرایطی برگزار شد که رئیس فدراسیون، نایب رئیس اول و دروازه‌بان سابق تیم ملی در این جلسه تمرینی حضور پیدا کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، تمرین امروز تیم ملی فوتبال در شرایطی برگزار شد که رئیس فدراسیون و نایب رئیس اول فدراسیون در این جلسه تمرینی که در ورزشگاه دستگردی برگزار شد حضور پیدا کردند. ابتدا محمود اسلامیان داخل زمین حاضر شد و به خوش و بش با برخی از بازیکنان پرداخت. سپس کارلوس کی‌روش دستیارانش را نایب رئیس اول معرفی کرد سپس به اسلامیان دقایقی به صحبت پرداخت.

برخی از حواشی تمرین امروز به شرح زیر است:

* این جلسه تمرینی از ساعت ۱۸ و ۱۵ دقیقه با دویدن‌های کوتاه و بلند آغاز شد. سپس بازیکنان به پاسکاری مشغول شدند و پس از چند دقیقه به پشت دروازه رفتند تا تمرینات بدنسازی‌شان را پیگیری کنند.

* علی کفاشیان و ابراهیم میرزاپور هم از نزدیک این جلسه تمرینی را تماشا کردند.

* ملی‌پوشان سپس طبق دستور کارلوس کی‌روش به نحوه حمله و دفاع صحیح را زیر نظر سرمربی مشغول شدند که کی روش چندین بار این تمرین را قطع کرد و به بازیکنان تذکرات فنی داد.

* بخش اعظمی از این جلسه تمرینی به فوتبال درون تیمی اختصاص یافت که در این بین یک بازیکن که رنگ کاورش با سایرین متفاوت بود برای هر دو تیم بازیکن آزاد محسوب می‌شد. دروازه‌بانان هم پس از تمرینات اختصاصی به جمع ملی‌پوشان در فوتبال اضافه شدند.

* بازیکنان پس از فوتبال درون تیمی به شوتزنی از پشت محوطه جریمه مشغول شدند و پس از آن با انجام حرکات کششی به سرد کردن بدن‌هایشان مشغول شدند و در این بین کی‌روش صحبت‌هایی را با بازیکنانش انجام داد.

* حدود ۳۰ هوادار این جلسه تمرینی را از نزدیک تماشا کردند که در این میان یک هوادار مسن یک بنری برای حمایت از کارلوس کی‌روش به مجموعه آورده بود.

* از لیست تیم ملی سردار آزمون و مرتضی پورعلی گنجی غایب بودند این در شرایطی بود که سروش رفیعی که در لیست حضور نداشت در این تمرین حاضر شد.

* سوشا مکانی، علیرضا حقیقی و ابراهیم میرزاپور در پایان خوش و بش گرمی با هم داشتند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت