پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 5094 13 خرداد 1394 ساعت [ 12:46 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

روبرتو کارلوس سرمربی دژاگه شد + قرارداد کارلوس با العربی

ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل و باشگاه رئال مادرید به عنوان سرمربی جدید العربی انتخاب شد.

روبرتو کارلوس سرمربی دژاگه شد + قرارداد کارلوس با العربی

ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل و باشگاه رئال مادرید به عنوان سرمربی جدید العربی انتخاب شد.

به گزارش ایسنا، العربی که اشکان دژاگه را در اختیار دارد در فصل قبل لیگ ستارگان قطر نتوانست نتایج خوبی به دست آورد. سران این باشگاه قصد دارند تیم خوبی را آماده فصل جدید کنند که در نخستین گام در نیمکت خود دست به تغییر زدند و روبرتو کارلوس را به عنوان سرمربی انتخاب کردند.

کارلوس سابقه زیادی در دنیای مربیگری ندارد. او در لیگ روسیه و ترکیه برای مدت کوتاهی مربیگری کرده است اما تجربه موفقی در هیچ کدام از این دو کشور ندارد.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال برزیل و رئال مادرید از اینکه به عنوان سرمربی العربی انتخاب شده است بسیار خوشحال است و اطمینان دارد که می تواند تجربه خوبی در این تیم قطری داشته باشد.

او گفت: می‌خواهم از مدیر برنامه‌هایم که مدتهاست در حال گفت و گو با العربی است تشکر کنم. اگر او نبود این انتقال هم صورت نمی گرفت. بسیار خوشحالم که هدایت العربی را برعهده گرفته‌ام. اطمینان دارم که می توانم تجربه خوبی در فوتبال قطر داشته باشم. العربی تیم شناخته شده‌ای است. به این تیم آمده‌ام چون می‌خواهم جام به دست آورم. من اهداف زیادی دارم و می خواهم به آنها برسم.

او ادامه داد: به عنوان بازیکن تجربه بسیار بالایی دارم و می‌خواهم این تجربه را در اختیار دیگران قرار دهم. خوشحالم در کشوری مربیگری می‌کنم که میزبان جام جهانی است. اطمینان دارم که قطر می تواند میزبان خوبی برای جام جهانی ۲۰۲۲ باشد.

انتهای پیام

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت