خانه / خبرهای فوتبال خارجی / پرس: نام بنیتس تضمینی برای موفقیت رئال‌ مادرید است

پرس: نام بنیتس تضمینی برای موفقیت رئال‌ مادرید است

پرس: نام بنیتس تضمینی برای موفقیت رئال‌ مادرید است

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، فلورنتینو پرس بعدازظهر امروز (چهارشنبه) با معرفی رسمی رافائل بنیتس به عنوان سرمربی سه فصل آینده کهکشانی‌ها در تمجید از وی که احساساتی شده بود در کنفرانس خبری گفت: بنیتس کسی است که فوتبال را تنفس می‌کند و الهام‌بخش رئال‌ مادرید خواهد بود. رافا، نام تو تضمینی برای کار و موفقیت این تیم است. تو مردی واقعی هستی که حالا در خانه‌ات هستی. تو در مادرید بزرگ شده‌ای و وقتی تنها ۱۳ سال داشتی به تیم فوتبال رئال‌ مادرید پیوستی. امروز روز خاصی برای تو است و کسی همانند تو برای هدایت رئال‌ مادرید وجود نداشت.

رئیس باشگاه رئال‌ مادرید که بنیتس دهمین مربی دوران ریاست او در باشگاه رئال‌ مادرید است، تصریح کرد: رافای عزیز، تو به بزرگترین باشگاه دنیا آمده‌ای که تحسین میلیون‌ها هوادار فوتبال را پشت خود دارد. باشگاهی که ۱۰ قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا و ۳۲ قهرمانی لالیگا را در کلکسیون افتخاراتش دارد. خوش آمدی رافا!

رئال‌مادرید که فصل ۱۴-۲۰۱۳ با مربیگری کارلو آنچلوتی فاتح دسیما (دهمین قهرمانی‌اش در اروپا) و جام حذفی اسپانیا شد، فصل اخیر در کسب جام ناکام ماند و با وجود تمایل ستارگان رئال و هواداران این تیم، کارلتو هفته پیش از این تیم کنار رفت

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *