خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / اردوی خارجی پرسپولیس لغو می‌شود؟ عدم پرداختی باشگاه پرسپولیس به کمپ مورد نظر برانکو

اردوی خارجی پرسپولیس لغو می‌شود؟ عدم پرداختی باشگاه پرسپولیس به کمپ مورد نظر برانکو

اردوی خارجی پرسپولیس لغو می‌شود؟ عدم پرداختی باشگاه پرسپولیس به کمپ مورد نظر برانکو

تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مسئولان باشگاه پرسپولیس تا اواسط هفته آینده فرصت دارند مبلغی را به حساب کمپ مورد نظر برانکو ایوانکوویچ برای برگزاری اردوی خارجی سرخپوشان، واریز کنند.

برانکو تقریبا یک ماه پیش بود که برنامه آماده‌سازی تیمش را تحویل مسئولان باشگاه پرسپولیس داد تا آنها اقدامات لازم را جهت برگزاری اردوی سرخپوشان در کرواسی را فراهم کنند اما از قرار معلوم خواسته‌های این مربی برآورده نشده است.

یکی از مواردی که برانکو به آن تاکید داشت پرداخت مبلغی به کمپ مورد نظر وی در زاگرب بود که باید این کار خیلی زودتر از این‌ها انجام می‌شد تا کمپ مذکور در تاریخ اعلام شده از سوی برانکو اجاره داده نشود. تا امروز باشگاه پرسپولیس در این زمینه اقدامی نکرده و چنانچه تا اواسط آینده به همین شکل عمل شود آن وقت برانکو مجبور به لغو اردوی خارجی تیمش خواهد شد.

طبق برنامه‌ریزی برانکو سرخپوشان در تاریخ ۸ و یا ۹ تیر ماه به زاگرب خواهند رفت و در آنجا ۲ یا ۳ بازی دوستانه با تیم‌هایی از اسلوونی و مجارستان انجام خواهند داد. ضمن اینکه محمدحسین نژادفلاح در گفت‌وگوی اخیر با خبرگزاری تسنیم برگزاری این اردوی خارجی تیمش را قطعی دانست.

انتهای پیام/

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *