سرزمین اچ دی ads
خانه / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / اطلاعی از مذاکره نجف‌نژاد با منصوریان ندارم صاحب‌پناه: همه چیز سرِ هیئت مدیره استقلال خراب شده است

اطلاعی از مذاکره نجف‌نژاد با منصوریان ندارم صاحب‌پناه: همه چیز سرِ هیئت مدیره استقلال خراب شده است

اطلاعی از مذاکره نجف‌نژاد با منصوریان ندارم صاحب‌پناه: همه چیز سرِ هیئت مدیره استقلال خراب شده است

تیفوسی کامران صاحب‌‌پناه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اظهارات نصرالله‌ سجادی معاون قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان مبنی بر اینکه در هیئت مدیره استقلال و پرسپولیس تغییراتی صورت می‌گیرد، اظهار داشت: از قبل گفته بودم تکلیف هیئت مدیره استقلال مشخص نیست که بخواهیم برای فصل آینده تصمیم‌گیری کنیم.

وی افزود: ظاهراً همه چیز سَر هیئت مدیره خراب شده است، در صورتی که هیئت مدیره در این مدت بیکار نبود و تصمیماتی برای فصل آینده گرفته بود. نباید زمان را از دست داد و تصمیماتی باید گرفته شود که به سود استقلال باشد.

عضو هیئت مدیره استقلال در خصوص مذاکره مقداد نجف‌نژاد با علیرضا منصوریان گفت: هیچ اطلاعی از صحبت‌های نجف‌نژاد با منصوریان و سایر گزینه‌ها ندارم چون مدتی در ایران حضور نداشتم و در جلسات شرکت نکردم.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *