پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 5154 15 خرداد 1394 ساعت [ 12:40 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئال‌مادرید شایعه پیشنهاد به وراتی را تکذیب کرد

باشگاه رئال‌مادرید اعلام کرد که علاقه‌ای به جذب هافبک ایتالیایی قهرمان فرانسه ندارد.

رئال‌مادرید شایعه پیشنهاد به وراتی را تکذیب کرد

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با شروع فصل نقل‌و‌انتقالات تابستانی بازار شایعات و رایزنی در خصوص انتقال برخی ستاره‌ها به تیم‌های دیگر داغ است. در هفته‌های اخیر گزارش‌هایی منتشر شد که نشان می‌داد باشگاه رئال‌مادرید علاقمند به جذب مارکو وراتی، هافبک ایتالیایی پاری‌سن‌ژرمن است.

این شایعات البته به اینجا ختم نشد و حتی عنوان شد پس از اینکه رئال‌مادرید چهارشنبه رافائل بنیتس را به طور رسمی به عنوان سرمربی خود معرفی کرد، پیشنهاد به خدمت گرفتن این هافبک ۲۲ ساله را که از او به عنوان یکی بازیکنان آینده‌دار جهان فوتبال یاد می‌شود به PSG داده است.

باشگاه رئال‌مادرید با تکذیب این شایعات در سایت رسمی خود بیانیه‌ای به این شرح منتشر کرد: «در خصوص شایعات مطرح شده مبنی بر ارائه پیشنهاد از سوی رئال‌مادرید برای جذب مارکو وراتی، باشگاه اعلام می‌کند که رئال‌مادرید هیچگونه ارتباط و مذاکره‌ای با باشگاه پاری‌سن‌ژرمن و یا مدیر برنامه‌های این بازیکن نداشته است. بنابراین این شایعات کذب محض است.»

وراتی در سال ۲۰۱۲ در ازای ۱۲ میلیون یورو از پسکارای ایتالیا به جمع میلیونرهای پاریس اضافه شد و در موفقیت‌های اخیر این تیم نقشی کلیدی داشته است.

رئال‌مادرید هفته گذشته نیز شایعه علاقمندی‌اش به جذب پل پوگبا، هافبک فرانسوی یوونتوس را تکذیب کرده بود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت