پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 5155 15 خرداد 1394 ساعت [ 12:44 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بیل، اولین دردسر بنیتس در رئال‌مادرید

گرانقیمت‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال، اولین جنجال دوران حضور بنیتس روی نیمکت رئال‌مادرید را رقم می‌زند.

بیل، اولین دردسر بنیتس در رئال‌مادرید

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، گرت بیل، ستاره ولزی رئال‌مادرید امیدوار است تحت نظر رافائل بنیتس، متحول شده و در پست دلخواهش بازی کند.

گرانقیمت‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال ناتوانی در بازی موثر در سمت راست مثلث تهاجمی سفیدپوشان را عامل انتقادات بی‌سابقه هواداران از خودش در فصل گذشته می‌داند و به همین دلیل در جلسه اخیر بین مدیربرنامه‌های او، فلورنتینو پرس، رئیس و خوسه آنخل سانچس، مدیراجرایی باشگاه رئال‌مادرید، وضعیت بازیکن ولزی به شکل ویژه‌ای مورد بررسی قرارگرفت.

پرس از بیل خواسته حالا که به خاطر او پیشنهاد صد میلیون پوندی منچستریونایند را رد کرده، او هم درخششی بیش از فصل سپری شده بروز دهد.

البته برآورده شدن خواسته بازیکن سرعتی و تغییر پست او خالی از دردسر نیست چون در این صورت احتمالا رونالدو بیشتر به عنوان مهاجم مرکزی بازی خواهد کرد؛ پستی که بارها باعث نارضایتی‌اش شده و آمار هم ثابت کرده او وقتی از سمت چپ به عمق می‌زند، بیشتر روی گل‌ها موثر است.

مرد سال جهان اصلا به تغییر پست بازی رضایت نخواهد داد چون بیشتر ۵۴ گلش در ۶۱ باری فصل گذشته وقتی به ثمر رسید که در سمت چپ منطقه تهاجمی، بازی را شروع کرد.

انگار بیل پس از حل مشکل زبان و خو گرفتن با شخصیت اسپانیایی‌ها، مبارزه بزرگ دیگری به نام پیدا کردن جای مورد علاقه‌اش در تیم بنیتس پیش‌رو دارد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت