خانه / خبرهای فوتبال خارجی / بیل، اولین دردسر بنیتس در رئال‌مادرید

بیل، اولین دردسر بنیتس در رئال‌مادرید

بیل، اولین دردسر بنیتس در رئال‌مادرید

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، گرت بیل، ستاره ولزی رئال‌مادرید امیدوار است تحت نظر رافائل بنیتس، متحول شده و در پست دلخواهش بازی کند.

گرانقیمت‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال ناتوانی در بازی موثر در سمت راست مثلث تهاجمی سفیدپوشان را عامل انتقادات بی‌سابقه هواداران از خودش در فصل گذشته می‌داند و به همین دلیل در جلسه اخیر بین مدیربرنامه‌های او، فلورنتینو پرس، رئیس و خوسه آنخل سانچس، مدیراجرایی باشگاه رئال‌مادرید، وضعیت بازیکن ولزی به شکل ویژه‌ای مورد بررسی قرارگرفت.

پرس از بیل خواسته حالا که به خاطر او پیشنهاد صد میلیون پوندی منچستریونایند را رد کرده، او هم درخششی بیش از فصل سپری شده بروز دهد.

البته برآورده شدن خواسته بازیکن سرعتی و تغییر پست او خالی از دردسر نیست چون در این صورت احتمالا رونالدو بیشتر به عنوان مهاجم مرکزی بازی خواهد کرد؛ پستی که بارها باعث نارضایتی‌اش شده و آمار هم ثابت کرده او وقتی از سمت چپ به عمق می‌زند، بیشتر روی گل‌ها موثر است.

مرد سال جهان اصلا به تغییر پست بازی رضایت نخواهد داد چون بیشتر ۵۴ گلش در ۶۱ باری فصل گذشته وقتی به ثمر رسید که در سمت چپ منطقه تهاجمی، بازی را شروع کرد.

انگار بیل پس از حل مشکل زبان و خو گرفتن با شخصیت اسپانیایی‌ها، مبارزه بزرگ دیگری به نام پیدا کردن جای مورد علاقه‌اش در تیم بنیتس پیش‌رو دارد.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *