پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 51552 28 مهر 1396 ساعت [ 18:45 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سرمربی فوتبال بانوان استقلال خوزستان: باختیم ولی از بازیکنانم راضی هستم

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی سرمربی تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان گفت: اگرچه امروز بازی را به شهرداری سیرجان واگذار کردیم ولی از بازیکنانم راضی هستم. فروزان سلیمانی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص شکست تیمش برابر تیم شهرداری سیرجان، اظهارکرد: از بازیکنانم بسیار تشکر می‌کنم. تیم ما دیر بسته شد و برای این […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

سرمربی تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان گفت: اگرچه امروز بازی را به شهرداری سیرجان واگذار کردیم ولی از بازیکنانم راضی هستم.

فروزان سلیمانی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص شکست تیمش برابر تیم شهرداری سیرجان، اظهارکرد: از بازیکنانم بسیار تشکر می‌کنم. تیم ما دیر بسته شد و برای این بازی تنها پنج جلسه تمرین داشتیم.

او بیان کرد: ما برابر تیمی بازی کردیم که می‌تواند اسکلت تیم ملی هم بانوان باشد. این تیم از بازیکنان ملی پوش خوبی هم برخورداراست. ما امروز برابر یک تیم حرفه‌یی بازی کردیم.

سرمربی تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان با بیان این که اگر چه امروز باختیم ولی از عملکرد بازیکنانم راضی هستیم، گفت: ما شانس هم نداشتیم و قرعه خوبی به ما نخورد و اگر با قرعه بهتری مواجه می‌شدیم شاید می‌توانستیم به آن چه که می‌خواستیم، برسیم.

وی افزود: اگر این نتایج ادامه داشته باشد برای ما خیلی گران تمام می‌شود. ما آمده‌ایم که نتایج را جبران و به نفع خودمان کنیم. امسال از بازیکنان بومی استان استفاده می‌کنیم که به تمام آن‌ها افتخار می‌کنیم. تیم ما هنوز جای کار دار و به روزهای آینده امیدوار هستم.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت