پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 51576 28 مهر 1396 ساعت [ 20:39 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

غفوری: تغییر کادرفنی برایم تفاوتی نمی‌کرد

پایگاه خبری ورزشی تیفوسی: مدافع تیم فوتبال استقلال معتقد است تغییر کادر فنی تفاوتی را برای او ایجاد نکرده زیرا او توانسته جایگاهش را در تیم بدست آورد. به گزارش ایسنا، وریا غفوری درباره پیروزی این تیم مقابل نساجی در جام حذفی بیان کرد: بازی سختی بود اما خدا را شکر توانستیم در این دیدار […]


پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

مدافع تیم فوتبال استقلال معتقد است تغییر کادر فنی تفاوتی را برای او ایجاد نکرده زیرا او توانسته جایگاهش را در تیم بدست آورد.

به گزارش ایسنا، وریا غفوری درباره پیروزی این تیم مقابل نساجی در جام حذفی بیان کرد: بازی سختی بود اما خدا را شکر توانستیم در این دیدار به پیروزی برسیم. تیم ما از نظر شرایط بدنی وضعیت خوبی دارد اما کمی استرس داریم. چنین پیروزی قبل از داربی به ما روحیه می‌دهد و انگیزه ما را نیز افزایش می‌دهد.
او درباره شرایط بدنی خود اظهار کرد: شرایطم نسبت به پارسال خیلی بهتر است اما هنوز با شرایط ایده‌آلی که مدنظرم است، فاصله دارم. برای من تغییر کادرفنی تفاوتی نمی‌کرد زیرا من جایگاهم را در تیم بدست ‌آورده بودم. البته کادر فنی قبلی ذهنیت فصل گذشته که من مصدوم بودم را داشت اما من توانستم جایگاهم را دوباره بدست آورم.
غفوری درباره‌ عکس منتشر شده از او در حال قلیان کشیدن نیز گفت: دوست ندارم درباره چنین مسائلی صحبت کنم.
انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت