خانه / اخبار سایر ورزش ها / اخبار والیبال و بسکتبال / کواچ: داور و ویدئوچک لهستانی بودند/ نمی‌دانم چرا اینطور می‌شود!

کواچ: داور و ویدئوچک لهستانی بودند/ نمی‌دانم چرا اینطور می‌شود!

کواچ: داور و ویدئوچک لهستانی بودند/ نمی‌دانم چرا اینطور می‌شود!

سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از شکست تیمش برابر لهستان گفت: به عملکرد داور و ویدئو چک دیدار نخست ایران و لهستان اعتراض دارم و معتقدم که آنها نیز لهستانی بودند.

به گزارش خبرنگار مهر از لهستان، اسلوبودان کواچ پس از شکست ۳ بر یک بامداد شنبه تیمش برابر لهستان در نشست خبری پس از این دیدار به خبرنگاران گفت: به لهستان به خاطر این پیروزی تبریک می گویم. والیبال خوبی را در زمین از آنان شاهد بودیم.

وی تصریح کرد:‌بازی خوب ما از ست دوم شروع شد. وقتی در زدن سرویس خوب کار کردیم نتیجه بهتری گرفتیم. تیم مقابل نیز بسیار خوب ظاهر شد و از توپ‌های بلند بهترین نتیجه را گرفت.

سرمربی تیم ملی والبیال تاکید کرد: باید در بازی دوم بهتر بازی کنیم و سرویس‌های بهتری بزنیم و از آبشارها و توپ‌های برگشتی نیز نهایت استفاده را ببریم.

وی درباره درخواست های ویدیو چک در این مسابقه گفت: من عملکرد داور این بازی را قبول ندارم. همه در این سالن می گویند که توپ به دست بازیکنانم برخورد نکرده ولی او به تنهایی یک تنه می گوید که برخورد کرده و این طریقه داوری نیست.

کواچ درباره عکس العمل داوران این مسابقه نسبت به اعتراض های او گفت: فقط می گفتند عقب بمان و جلو نیا. البته من فکر می کنم روز شنبه خیلی بهتر بازی کنیم. نمی دانم چرا اینطور می شود. ما خیلی خوب تمرین کردیم. شرایط تیم خوب است. امیدوارم در بازی دوم تغییراتی نویدبخش بدهم و بهتر باشیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *