خانه / اخبار سایر ورزش ها / اخبار والیبال و بسکتبال / مصاحبه بازیکنان ایران پس از بازی اول با لهستان در لیگ جهانی
iran volly

مصاحبه بازیکنان ایران پس از بازی اول با لهستان در لیگ جهانی

مصاحبه بازیکنان ایران پس از بازی اول با لهستان در لیگ جهانی

تیفوسی : صحبت های بازیکنان تیم ملی والیبال پس از شکست برابر لهستان در بازی اول :

معنوی‌نژاد: خوشحالم جوانان تیم ملی والیبال عملکرد خوبی داشتند

بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: خوشحالم از اینکه جوانان تیم توانستند برابر لهستان نمایش خوبی داشته باشند. به گزارش خبرنگار مهر از لهستان، جواد معنوی نژاد پس از شکست ۳ بر یک تیم ملی والیبال ایران برابر لهستان ضمن بیان این مطلب به خبرنگار مهر گفت: وقتی یک بازیکن بیرون می ایستد و بعدا به زمین می رود می تواند آنالیز خوبی از تیم داشته باشد و به همین خاطر نمایش خوبی خواهد داشت.
وی با اشاره به عملکرد بهتر جوانان نسبت به باتجربه ها در این دیدار گفت: خوشحالم از اینکه جوانان تیم ملی توانستند نمایش بهتری داشته باشند. این بازی برای ما تمام شد و باید به فکر بازی دوم باشیم. تلاش ما این است که بتوانیم در این دیدار به پیروزی برسیم.

محمودی: دوگیم پایانی فوق‌العاده بودیم/امیدوارم بتوانیم جبران کنیم

امتیازآورترین بازیکن ایران برابر لهستان با ابراز رضایت از عملکرد این تیم در دو گیم پایانی گفت: امیدوارم بتوانیم در بازی دوم جبران کنیم. به گزارش خبرنگار مهر از لهستان، شهرام محمودی پس از شکست تیم ملی والیبال ایران برابر لهستان در هفته چهارم لیگ جهانی به خبرنگاران گفت: بازیکنان ایران در دو ست آخر فوق العاده بازی کردند. در ست های اول و دوم نیز بد نبودیم و از مسابقه با آمریکا بهتر بازی کردیم.
ملی پوش والیبال ایران افزود: متاسفانه نتیجه نهایی این مسابقه خوب نشد و سه بر یک مغلوب حریف شدیم. تلاش زیادی کردیم که مسابقه را به ست پنجم بکشیم. امیدوارم در مسابقه دوم برابر لهستان جبران کنیم تا شادی را به دل مردم ایران هدیه بدهیم.

ظریف: می توانستیم برابر لهستان به پیروزی برسیم

لیبروی تیم ملی والیبال ایران گفت این تیم می توانست برابر لهستان به پیروزی برسد اما این موقعیت را از دست داد. به گزارش خبرنگار مهر از لهستان، فرهاد ظریف پس از شکست تیم ملی والیبال ایران برابر لهستان به خبرنگاران گفت: برابر قهرمان جهان بازی کردیم. لهستان از امتیاز میزبانی نیز در این مسابقه بهره می برد.
وی با بیان اینکه از ست سوم به بعد خیلی بهتر شدیم، تصریح کرد: در ست چهارم نیز با بدشانسی مغلوب لهستان شدیم. موقعیت برد داشتیم اما از دست رفت.
لیبروی تیم ملی والیبال ایران تاکید کرد: فکر می کنم مردم از بازی ما راضی هستند چون تمام تلاش خودمان را کردیم. برد و باخت جزئی از مسابقه والیبال است و امیدوارم روز به روز بهتر شویم.
تیم ملی والیبال ایران در سومین مسابقه خود در لیگ جهانی والیبال سه بر یک مغلوب لهستان قهرمان جهان شد. لهستان با این برد و ۸ امتیاز از سه مسابقه در صدر جدول گروه B سطح یک لیگ جهانی قرار گرفت و آمریکا با شش امتیاز از دو مسابقه در جایگاه دوم قرار دارد.

معروف: در همه پست ها بد بودیم/ جوانترها بهتر از ما بازی کردند

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: برابر لهستان در همه بخش ها خوب نبودیم و نتوانستیم نمایش قابل قبولی داشته باشیم. به گزارش خبرنگار مهر از لهستان، سعید معروف پس از شکست ۳ بر یک تیم ملی والیبال ایران برابر لهستان ضمن بیان این مطلب در نشست خبری گفت: به تیم لهستان تبریک می گویم. ما در همه پست ها بد بازی کردیم.
وی با بیان اینکه تیم ملی خوب بازی نکرد گفت: بازیکنان جوان ما خیلی بهتر از باتجربه ها بازی کردند و نمایش بهتری داشتند اما این برای یک تیم کامل کننده نیست. ما در همه بخش های دریافت، دفاع و حمله بد بودیم و نتوانستیم نمایش قابل قبولی داشته باشیم.
معروف خاطرنشان کرد: فکر می کنم که روز خوب ما نبود و نتوانستیم خوب بازی کنیم. با این حال امیدوارم بتوانیم در دیدار دوم برابر لهستان بهتر بازی کنیم و به پیروزی برسیم.

 

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *