پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 51788 29 مهر 1396 ساعت [ 16:07 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مشحون: پول بدهی به فیبا در سفارت است/ امیدوارم تیم دختران به بازیها برگردد

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی رئیس فدراسیون بسکتبال در باره امکان برگشت تیم بسکتبال بانوان به برنامه بازی های زیر ۱۶ سال آسیا امیدوار است. محمود مشحون پس از حذف تیم بسکتبال دختران ایران از برنامه رقابتهای قهرمانی آسیا زیر 16 سال به ایسنا گفت: اجازه بدهید به نتیجه برسیم سپس اطلاع رسانی خواهیم […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

رئیس فدراسیون بسکتبال در باره امکان برگشت تیم بسکتبال بانوان به برنامه بازی های زیر ۱۶ سال آسیا امیدوار است.

محمود مشحون پس از حذف تیم بسکتبال دختران ایران از برنامه رقابتهای قهرمانی آسیا زیر 16 سال به ایسنا گفت: اجازه بدهید به نتیجه برسیم سپس اطلاع رسانی خواهیم کرد.

او در پاسخ به این سوال که آیا امکان بازگشت تیم به بازی ها است یا خیر بیان کرد: امیدوار هستیم این اتفاق رخ دهد. پول ما در سفارت است و همه چیز (برای پرداخت بدهی فیبا) مهیا است. در صورت دست یافتن به نتیجه خبر خواهیم داد. امیدواریم تیم دختران به بازیها برگردد.

به گزارش ایسنا، تیم بسکتبال دختران ایران که برای نخستین بار پس از ۳۷ سال قرار بود در یک رویداد رسمی حضور داشته باشد به علت بدهی فدراسیون به فیبا، از برنامه بازی های زیر ۱۶ سال آسیا کنار گذاشته شد.

این اتفاق در حالی رخ داد که قرعه کشی مسابقات زیر ۱۶ سال دختران آسیا صورت گرفته بود و ایران با تیم های هند، نپال و سریلانکا همگروه بود و قراربود فردا در نخستین مصاف مقابل سریلانکا قرار گیرد اما در برنامه بازیها، دیدارهای تیم ایران حذف شده است.

گفته می‌شود این موضوع بخاطر بدهی حدودا ۳۲۵ هزاردلاری فدراسیون بسکتبال ایران به فدراسیون جهانی است.

باید دید تیم دختران در مسابقات بنگلور هند به میدان می‌رود یا به ایران برگردانده می‌شود.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت