پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 51834 29 مهر 1396 ساعت [ 18:48 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کاهش ۵۰۰ میلیون دلاری هزینه المپیک‌های زمستانی

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی یکی از مسئولان IOC اعلام کرد که اصلاحات جدید IOC در زمینه میزبانی‌ها باعث می‌شود که هزینه مربوط به میزبانی‌های آینده المپیک‌های زمستانی تا ۵۰۰ میلیون دلار کاهش یابد. به ‌این‌ ترتیب کشورهای بیشتری تمایل به برگزاری بازی‌ها را خواهند داشت. به‌ گزارش ‌ایسنا و به نقل از سایت […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

یکی از مسئولان IOC اعلام کرد که اصلاحات جدید IOC در زمینه میزبانی‌ها باعث می‌شود که هزینه مربوط به میزبانی‌های آینده المپیک‌های زمستانی تا ۵۰۰ میلیون دلار کاهش یابد. به ‌این‌ ترتیب کشورهای بیشتری تمایل به برگزاری بازی‌ها را خواهند داشت.

به‌ گزارش ‌ایسنا و به نقل از سایت Inside the games، کریستوف دوبی، دبیر اجرایی IOC اعلام کرد که IOC در حال‌ ایجاد اصلاحات جدیدی در زمینه میزبانی بازی‌های المپیک است که باعث می‌شود هزینه میزبانی‌های آینده المپیک زمستانی تا ۵۰۰ میلیون دلار کاهش پیدا کند. طبق این اصلاحات بازی‌ها موثرتر اما کم‌هزینه‌تر خواهند بود.

قرار است در جلسه آینده IOC در پیونگ چانگ درباره این اصلاحات صحبت شود.

این‌ در حالی است که اخیرا شهر اینسبروک اتریش با انجام یک رفراندوم از نامزدی میزبانی المپیک زمستانی ۲۰۲۶ کناره‌گیری کرد.

دوبی همچنین اعلام کرد که میزان استفاده از ماشین‌های شخصی در مسابقات کمتر خواهد شد. پیش از این اعتراضاتی به IOC درباره استفاده از سرویس‌های لیموزین برای مسئولان در بازی‌های  المپیک شده بود.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت