پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 5187 16 خرداد 1394 ساعت [ 20:38 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

زمانبندی دیدارهای مرحله نخست مقدماتی جام جهانی اعلام شد

زمانبندی دیدارهای مرحله نخست مقدماتی جام جهانی اعلام شد زمانبندی دیدارهای مرحله نخست گروه‌های آسیا در دور دوم رقابتهای انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ و مقدماتی جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا اعلام شد. به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، زمانبندی دیدارهای مرحله اول گروه های آسیا در دور دوم رقابتهای مقدماتی جام […]

زمانبندی دیدارهای مرحله نخست مقدماتی جام جهانی اعلام شد

زمانبندی دیدارهای مرحله نخست گروه‌های آسیا در دور دوم رقابتهای انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ و مقدماتی جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، زمانبندی دیدارهای مرحله اول گروه های آسیا در دور دوم رقابتهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات به وقت تهران به شرح زیر است:

گروه A: مالزی، فلسطین، عربستان، تیمور شرقی و امارات
گروه B: استرالیا، بنگلادش، اردن، قرقیزستان و تاجیکستان
گروه C: بوتان، چین، هنگ کنگ، مالدیو و قطر
گروه D: گوام، هند، ایران، عمان و ترکمنستان
گروه E: افغانستان، کامبوج، ژاپن، سنگاپور و سوریه
گروه F: چین تایپه، عراق، تایلند و ویتنام
گروه G: کره‌جنوبی، کویت، لائوس، لبنان و میانمار
گروه H: بحرین، کره‌شمالی، فیلیپین، ازبکستان و یمن

پنجشنبه – ۲۱ خردادماه:
گروه A:
* مالزی – تیمور شرقی، ساعت ۱۷:۱۵
* فلسطین – عربستان، ساعت ۱۹:۳۰
گروه B:
* بنگلادش – قرقیزستان، ساعت ۱۳:۳۰
* تاجیکستان – اردن، ساعت ۱۹:۳۰

گروه C:
* هنگ کنگ – بوتان، ساعت ۱۶:۳۰
*مالدیو – قطر، ساعت ۲۰:۳۰

گروه D:
* گوام – ترکمنستان، ساعت ۱۰:۴۵
* هند – عمان، ساعت ۱۸

گروه E:
* کامبوج – سنگاپور، ساعت ۱۶
* افغانستان – سوریه، ساعت ۲۰

گروه G:
* لائوس – میانمار، ساعت ۱۶:۳۰
* لبنان – کویت، ساعت ۱۸:۳۰

گروه H:
* فیلیپین – بحرین، ساعت ۱۶:۳۰
* یمن – کره‌شمالی،ساعت ۲۰:۳۰

سه‌شنبه – ۲۶ خردادماه:
گروه A:
* تیمور شرقی – امارات، ساعت ۱۲:۳۰
* مالزی – فلسطین، ساعت ۱۷:۱۵

گروه B:
* بنگلادش – تاجیکستان، ساعت ۱۳:۳۰
* قرقیزستان – استرالیا، ساعت ۱۸:۳۰

گروه C:
* بوتان – چین، ساعت ۱۶:۳۰
هنگ کنگ – مالدیو، ساعت ۱۶:۳۰

گروه D:
* گوام – هند، ساعت ۱۰:۴۵
* ترکمنستان – ایران، ساعت ۱۷:۳۰

گروه E:
* ژاپن – سنگاپور، ساعت ۱۵:۰۴
* کامبوج – افغانستان، ساعت ۱۶

گروه F:
* چین تایپه – تایلند، ساعت ۱۶

گروه G:
* میانمار – کره‌جنوبی، ساعت ۱۶:۳۰
* لائوس – لبنان، ساعت ۱۶:۳۰

گروه H:
* کره‌شمالی – ازبکستان، ساعت ۱۲:۳۰
* یمن – فیلیپین، ساعت ۲۰:۳۰

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت