پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 52124 1 آبان 1396 ساعت [ 0:37 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

راهکارهای تکمیل پروژه برقی سازی راه آهن تهران-مشهد بررسی شد

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش خبرهای روز اقتصادی ایران و جهان به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، اسحاق جهانگیری در جلسه برقی کردن خط آهن تهران- مشهد، بر ضرورت برنامه ریزی در جهت سرعت بخشیدن به اجرای این پروژه و حل و فصل موانع پیش رو،تاکید کرد. […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش خبرهای روز اقتصادی ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، اسحاق جهانگیری در جلسه برقی کردن خط آهن تهران- مشهد، بر ضرورت برنامه ریزی در جهت سرعت بخشیدن به اجرای این پروژه و حل و فصل موانع پیش رو،تاکید کرد.

در این نشست که وزرای امور اقتصادی و دارایی، راه و شهرسازی، رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و معاون فنی و زیربنایی شرکت راه آهن نیز حضور داشتند، راهکارهای سرعت بخشیدن به روند اجرای پروژه برقی سازی راه آهن تهران- مشهد مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تصمیمات لازم برای حل و فصل موانع پیش رو اتخاذ شد.

در این نشست همچنین، گزارشی در خصوص پروژه برقی کردن راه آهن گرمسار-گرگان- اینچه برون ارائه شد و وزیر راه و شهرسازی از سفر قریب الوقوع خود به روسیه و مذاکره با طرف روسی برای تسریع در اجرای این پروژه و رفع مسائل اجرایی آن خبر داد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت