پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 52159 1 آبان 1396 ساعت [ 7:35 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

امری: تساوی عادلانه بود

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی سرمربی پاری ‌سن‌ ژرمن تساوی را نتیجه‌ای عادلانه برای دیدار تیمش برابر مارسی دانست. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن در حساس ترین بازی هفته دهم رقابت‌های لیگ فرانسه به مصاف مارسی رفت که این دیدار در نهایت با تساوی دو بر دو به […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

سرمربی پاری ‌سن‌ ژرمن تساوی را نتیجه‌ای عادلانه برای دیدار تیمش برابر مارسی دانست.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن در حساس ترین بازی هفته دهم رقابت‌های لیگ فرانسه به مصاف مارسی رفت که این دیدار در نهایت با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

تا دقایق پایانی بازی با نتیجه‌ دو بر یک به سود مارسی دنبال می‌شد تا اینکه کاوانی با وجود اخراج نیمار به داد تیم پاریسی رسید و گل تساوی را به ثمر رساند.

امری در نشست خبری بعد از بازی گفت: بازی بسیار سختی بود و انتظار چنین بازی را هم داشتیم. براین باور هستم که نتیجه عادلانه بود و تساوی نتیجه خوبی بود. مارسی از تک موقعیت خود در نیمه نخست یک گل ساخت.

او ادامه‌ داد: ما کنترل بازی را در اختیار داشتیم اما این مارسی بود که توانست به گل برسد. در نیمه دوم بازهم گل دریافت کردیم اما  خوشبختانه با وجود یک یار کمتر گل حریف را جبران کردیم و اجازه ندادیم که بازنده شویم.

سرمربی پاری ‌سن‌ ژرمن درباره اخراج نیمار، گفت‌: نیمار اصلا مستحق این اخراج نبود. او بارها توسط بازیکنان حریف زده شد و کنترلش را از دست داده بود. بسیاری از بازیکنان به قصد او را می‌زدند و طبیعی است که یک بازیکن در چنین حالتی عصبی شود.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت