خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / آخرین وضعیت برانکو و بازیکنان جدید پرسپولیس/ پاسخ به حضور سیدجلال

آخرین وضعیت برانکو و بازیکنان جدید پرسپولیس/ پاسخ به حضور سیدجلال

آخرین وضعیت برانکو و بازیکنان جدید پرسپولیس/ پاسخ به حضور سیدجلال

قائم مقام باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه فرشاد احمدزاده بازیکن پرسپولیس محسوب می‌شود، در مورد آخرین وضعیت سرمربی این تیم گفت: برای پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ لحظه شماری می‌کنیم.

محمدحسین نژادفلاح در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین وضعیت تامین منابع مالی پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ، اظهار کرد: من روز گذشته (شنبه) از طریق آقای چلنگر با برانکو ایوانکوویچ صحبت کردم و گفتم که وزارت ورزش اطمینان داده است که پولش را پرداخت کند.

وی درباره احتمال برنگشتن برانکو به پرسپولیس در صورت پرداخت نشدن مطالباتش، تاکید کرد: ما برانکو را برای فصل آینده انتخاب کردیم. او را این فصل به پرسپولیس آوردیم تا با شرایط تیم آشنا شود و پرسپولیس را خودش برای فصل بعد ببندد. انگیزه اصلی ما فصل بعد بود و مطمئنم که برانکو به تیم بازخواهد گشت.

قائم مقام پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که «آیا وزارت ورزش و نصرالله سجادی از چند روز پیش اقدامی برای تامین پول مورد نیاز انجام داده است یا خیر؟» تصریح کرد: من چند روز پیش با آقای سجادی جلسه داشتم و ایشان اطمینان داد که این هفته پول مورد نیاز تامین شود ولی تا الان پولی به ما پرداخت نشده است. به جز آن، جلسه دیگری با سجادی نداشته‌‌ام.

نژادفلاح ادامه داد: مسئولان وزارت ورزش می‌دانند که موفقیت در فصل آینده به عملکردمان در نقل و انتقالات بستگی دارد. ما باید در این دوره زمانی، بهترین بازیکنان و نه لزوما گرانترین آنها را جذب کنیم تا در طول لیگ به مشکل نخوریم. ما به بازیکنانی نیاز داریم که برای قهرمانی بجنگند.

وی افزود: وزارت ورزش به دنبال این است تا با تعیین اسپانسر یا تامین منابع مالی از راه‌های دیگر به پرسپولیس کمک کند تا از تیم‌های دیگر عقب نمانیم. ما لحظه شماری می‌کنیم که پول برانکو را پرداخت کنیم و بعد از آن برای جذب بازیکنان جدید اقدام کنیم.

قائم مقام پرسپولیس درباره صحبت‌های سید جلال حسینی مبنی بر مذاکره نکردن درباره مسائل مالی با وی از سوی باشگاه پرسپولیس، خاطرنشان کرد: اگر قرار باشد درباره مذاکراتمان در فصل نقل و انتقالات صحبت کنیم که درست نیست. قرار نیست بگویم که با چه بازیکنانی صحبت کرده‌ایم.

نژادفلاح درباره اینکه محسن بنگر اعلام کرده از سوی وی برای جلب نظر حسینی مامور شده است، گفت: این همان مسائل حاشیه‌‌ای است که معمولا در نقل و انتقالات شکل می‌گیرد و من بنا ندارم به آن پاسخ بدهم.

وی همچنین در خصوص نامه تهدید آمیز مایکل اومانا به پرسپولیس برای دریافت مطالباتش و احتمال شکایت از این باشگاه، خاطرنشان کرد: درست است که اومانا از ما طلبکار است ولی او یکسال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد. باید ابتدا ببینیم آیا او جزو بازیکنانی است که کادر فنی او را می‌خواهد یا نه. ضمن اینکه من نامه‌ای از سوی اومانا ندیدم.

قائم مقام پرسپولیس در ادامه، درباره وضعیت فرشاد احمدزاده بازیکن تراکتورسازی برای فصل آینده، گفت: احمدزاده بازیکن پرسپولیس بود که برای خدمت سربازی به تراکتورسازی رفت. احمدزاده حالا مشکلی برای همراهی ما ندارد و بازیکن پرسپولیس به حساب می‌آید.

«یکی از بازیکنان پرسپولیس سکه‌هایش را برای عمل جراحی احمد نوراللهی فروخته است. چرا باشگاه به این بازیکن کمک نکرده است؟» نژادفلاح در اینباره هم تاکید کرد: من روز گذشته به احمد زنگ زدم و با او صحبت کردم. ممکن است هر بازیکنی از هر منبع مالی که بخواهد، استفاده کند ولی ما به صورت هفتگی به بازیکنان پرداخت مالی داشته‌ایم. لزومی نداشت دیگر باشگاه مساعدت مالی داشته باشد!

وی درباره گلایه محمد نوری کاپیتان پرسپولیس مبنی بر اینکه هیچکس با او برای فصل بعد تماس نگرفته است، گفت: این جزو سیاست‌های من در نقل و انتقالات است که تا زمانی که چیزی قطعی نشود، صحبتی درباره آن ندارم. شاید این سیاست اشتباه باشد ولی تا چیزی قطعی نشود، من درباره‌اش حرفی نمی‌زنم.

قائم مقام پرسپولیس در پایان با بیان اینکه از انتخاب اعضای جدید هیات مدیره بی خبر است، درباره حضور علی پروین در پرسپولیس هم اظهار کرد: من هم در رسانه‌ها خوانده‌ام که پروین شاید یکی از اعضای هیات مدیره باشد و خبر رسمی و قطعی در این مورد ندارم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *