خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / مدیرعامل باشگاه استقلال: تصمیم گرفتن برایم خیلی سخت شده است/ نگران سرمربی نباشید

مدیرعامل باشگاه استقلال: تصمیم گرفتن برایم خیلی سخت شده است/ نگران سرمربی نباشید

مدیرعامل باشگاه استقلال: تصمیم گرفتن برایم خیلی سخت شده است/ نگران سرمربی نباشید

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه در شرایط دشواری قرار گرفته است، در خصوص ادامه همکاری خود با این باشگاه گفت: تصمیم گرفتن در این شرایط برایم خیلی سخت شده است

بهرام افشارزاده در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص جلسه روز گذشته خود در وزارت ورزش و جوانان بیان کرد: این جلسه ربطی به باشگاه استقلال نداشت و حرفی از استقلال به میان نیامد. جلسه شورای معاونین وزارت ورزش بود که مطلب خاصی برای گفتن در این باره نیست.

وی درباره اینکه آیا سجادی برای انتخاب هیات مدیره جدید باشگاه با وی مشورت کرده است، گفت: موردی پیش نیامده که با من مشورت شود.  هر وقت بخواهند با من مشورت کنند در خدمت دوستان هستم و تجربیاتم را در اختیار آنها قرار خواهم داد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا در این باشگاه به کار خود ادامه خواهد داد یا خیر، گفت: فعلا هیچ چیزی مشخص نیست. در این شرایط برای من خیلی سخت شده است تا تصمیم‌گیری کنم. اجازه بدهید به دقت همه چیز را بررسی کنم چون واقعا کار آسانی نیست که بخواهم تصمیم‌گیری کنم.

افشارزاده درباره نگرانی هواداران استقلال نسبت به تاخیر در انتخاب سرمربی عنوان کرد: باشگاه کار خود را پیش می‌برد و جای نگرانی نیست. وزارت ورزش هم شرایط را تحت کنترل دارد. در این باره نگران نباشید و سرمربی در حال انتخاب شدن است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *