خانه / اخبار فوتبال ایران / عمومی / نتایج بازی های ملی دوستانه : پیروزی پرگل روسیه، صربستان و کرواسی/ تساوی ایرلند و انگلیس

نتایج بازی های ملی دوستانه : پیروزی پرگل روسیه، صربستان و کرواسی/ تساوی ایرلند و انگلیس

نتایج بازی های ملی دوستانه : پیروزی پرگل روسیه، صربستان و کرواسی/ تساوی ایرلند و انگلیس

در دیدارهای تدارکاتی که تیم‌های مختلف ملی برگزار کردند تیم‌های روسیه، صربستان و کرواسی برابر رقبای خود متوقف شدند و تیم انگلیس در زمین ایرلند به تساوی تن داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم‌های ملی فوتبال در نقاط مختلف اروپا و آفریقا شنبه شب دیدارهای تدارکاتی را برگزار کردند که در یکی از این بازی‌ها تیم ملی روسیه، میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ برابر بلاروس به برتری پرگل ۴ بر ۲ دست یافت. الکساندر کوکورین (۲۰)، الکساندر گولوین (۷۶)، الکسی میرانشوک (۸۳) و الکساندر کرژاکوف (۹۰) گل‌های تیم فابیو کاپلو را به ثمر رساندند. دو گل بلاروس را سیاری کیسلیاک (۵۱ و ۶۶) به ثمر رساند.

تیم صربستان هم با درخشش بازیکنان نامدارش برابر آذربایجان ۴ بر یک برنده شد. برانیسلاو ایوانوویچ در دقایق ۱۰ و ۶۴ دو گل به ثمر رساند. آدام لیاچیچ (۵۵) و لازار مارکوویچ (۸۹) دیگر گلزنان این تیم بودند.

تیم‌های ایرلند و انگلیس هم در دیداری تدارکاتی که در دوبلین برگزار شد برابر هم صف آرایی کردند که در پایان به تساوی بدون گل رضایت دادند. انگلیس در دیدار آتی خود به مصاف اسلوونی خواهد رفت.

نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

* روسیه ۴ – بلاروس ۲
* صربستان ۴ – آذربایجان یک
* ایرلند صفر – انگلیس صفر
* کرواسی ۴ – جبل الطارق صفر
* موریتانی یک – سنگال صفر
* اتیوپی صفر – زامبیا یک

تیم ملی فوتبال بلژیک در دیداری پرگل فرانسه را شکست داد

http://media.mehrnews.com/d/2015/06/08/3/1731271.jpg

یم ملی فوتبال بلژیک در دیداری تدارکاتی که یکشنبه شب در پاریس برگزار شد برابر فرانسه به بردی پرگل دست یافت.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم‌های ملی فرانسه و بلژیک یکشنبه شب در دیداری تدرکاتی به مصاف هم رفتند که این بازی را تیم بلژیک با حساب ۴ بر ۳ به سود خود پایان داد. مروانه فلینی بازیکن تیم منچستر یونایتد دو بار در دقایق ۱۷ و ۴۲ دروازه خروس‌ها را باز کرد. راجا ناینگولان در دقیقه ۵۰ گل سوم این تیم را به ثمر رساند و ادن هازاد، مهاجم چلسی هم در دقیقه ۵۴ از روی نقطه پنالتی چهارمین گل بلزیک را وارد دروازه فرانسه کرد.

تیم میزبان که اسیر مهاجمان سرشناس بلزیک شده بود در دقیقه ۵۴ توسط متیو والبوئنا از روی نقطه پنالتی به گل نخست خود رسید و در حالی که همگان تصور برد یکطرفه بلژیک را داشتند نبیل فکیر (۸۹) و دمیتری پایت (۹۰) با گل‌های دقایق پایانی خود دست کم از شدت این باخت کاستند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *