سرزمین اچ دی ads
خانه / فوتبال ایران / عمومی / فغانی: آندو یکی از دوستان من است و مشکلی با او ندارم

فغانی: آندو یکی از دوستان من است و مشکلی با او ندارم

فغانی: آندو یکی از دوستان من است و مشکلی با او ندارم

علیرضا فغانی در گفت‌‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره اتفاقات دیدار تراکتورسازی تبریز – نفت تهران در هفته سی‌ام لیگ برتر که منجر به اعتراض شدید تبریزی‌ها به قضاوت وی شد، اظهار داشت: ابتدا باید از جامعه فوتبال از جمله بازیکنان، مربیان، پیشکسوتان تشکر کنم که حمایتم کردند. این افراد به فوتبال اشراف دارند و از همه آنها سپاسگزارم.

وی افزود: در مورد اتفاقات تبریز صحبتی ندارم و از همه هواداران فوتبال و همچنین طرفداران تراکتورسازی عذرخواهی می‌کنم.

داور بین‌المللی فوتبال کشورمان با اشاره به اخراج آندرانیک تیموریان در این دیدار عنوان کرد: یکی از دوستان فوتبالی من آندرانیک تیموریان است و مشکلی با او ندارم. اخراج او در بازی هفته آخر مربوط به اتفاقات بازی بود و ربطی به مسائل دیگر ندارد. آندو به همراه برادرش سرژیک از دوستان من هستند.

فغانی در خصوص اینکه فریدون اصفهانیان گفته که طبق آیین‌نامه با فغانی برخورد می‌شود، گفت: همه داوران اشتباه می‌کنند و منکر اشتباهاتم نیستم. اشتباه برای هر داوری پیش می‌آید و ممکن است تیم‌هایی از اشتباهات من متضرر شده باشند. در مجموع تابع تصمیمات کمیته داوران و آیین‌نامه آن هستم

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *