پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 5287 19 خرداد 1394 ساعت [ 20:59 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کی‌روش: بی‌احترامی و زیر سؤال بردن شخصیت و غرور تیم ملی را تحمل نمی‌کنم

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان می‌گوید اتفاقات امروز در فرودگاه تاسف‌برانگیز بود

کی‌روش: بی‌احترامی و زیر سؤال بردن شخصیت و غرور تیم ملی را تحمل نمی‌کنم

تیفوسی : به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، کارلوس کی‌روش در خصوص اتفاقاتی که امروز در فرودگاه مهرآباد رخ داد و باعث تاخیر در پرواز تیم ملی شد، گفت: اتفاقات رخ داده بسیار تاثربرانگیز و ناراحت‌کننده بود. متاسفانه شاهد مسائل و مشکلات عدیده‌ای هستیم که به هیچ وجه قابل قبول نیست.

وی ادامه داد: مدت زمان طولانی است که می‌دانیم و اطلاع داریم به دلیل عدم وجود منابع مالی برای تیم ملی مشکلات زیادی به وجود آمده اما حتی با وجود عدم حمایت‌های لازم، بازیکنان تیم ملی و کادرفنی کار خود را به نحو احسن ادامه دادند و هر آنچه در توان داشتند در طبق اخلاص گذاشتند. اینجا مسئله‌ای که نمی‌توان آن را تحمل کرد بی‌احترامی و زیر سوال بردن شخصیت، غرور و وجاهت تیم ملی است.

سرمربی تیم ملی با اشاره به دیدار مقابل ترکمنستان در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ و جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات خاطرنشان کرد: ۷ روز مانده به اولین بازی ما در مسیر جام جهانی هنوز مشکلات پابرجاست و برخلاف تمام قول‌هایی که داده شده بود بالاخص قول‌هایی که آقای حسنی‌خو داد تمام مشکلات از جمله مشکل مالیات و سربازی بازیکنان و عدم حمایت‌های مالی پابرجا بوده و امروز هم شاهد مشکل جدیدی بودیم. مشکلی که جز احترام نگذاشتن به شخصیت تیم ملی چیز دیگری را نشان نمی‌داد.

کی‌روش تاکید کرد: من، سرمربی تیم ملی برای تمام تیم‌های ملی احترام خاصی قائل هستم اما مسئله‌ای که قابل قبول نیست این است که تیم المپیک این اجازه را دارد که در زمین شماره یک ورزشگاه آزادی تمرین کند اما ما از این امکانات محروم هستیم و آنها به راحتی به اردوی ترکیه می‌روند اما اردوی ما لغو می‌شود، اتفاقات امروز این موضوع را نشان می‌دهد که احترام لازم برای تیم ملی وجود ندارد.

وی افزود: من و تمام بازیکنان تیم ملی باید بگوییم راه و مسیر با تمام این مشکلات ادامه دارد و برای تحقق آرزوهای هواداران فوتبال ایران همچنان تلاش خواهیم کرد. فقط یک درخواست دارم و با کمال احترام می‌خواهم بگویم مسئولان ارشدی که آمدند و قول دادند، قول‌های خود را عملی کنند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت