خانه / اخبار سایر ورزش ها / تیم ملی والیبال با سفری ۲۰ ساعته به کازان رسید
iran volly

تیم ملی والیبال با سفری ۲۰ ساعته به کازان رسید

تیفوسی:

بیست و ششمین دوره لیگ جهانی؛

تیم ملی والیبال با سفری ۲۰ ساعته به کازان رسید

 

تیم ملی والیبال ایران بعد از سفری ۲۰ ساعته برای برگزاری دو مسابقه با روسیه قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن و لیگ جهانی ۲۱۰۳ به شهر کازان رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم ملی والیبال ایران در هفته پنجم لیگ جهانی حریف قدرتمندی همچون روسیه را پیش روی دارد. کاروان تیم ملی والیبال ایران با ۱۴ بازیکن صبح روز دوشنبه از شهر چنستوهوا کشور لهستان راهی ورشو و از آنجا با هواپیما راهی مسکو شد.

پرواز ملی‌پوشان کشورمان از مسکو با چهار ساعت تاخیر انجام شد و بالاخره تیم ملی ایران بعد از ۲۰ ساعت به هتل برج کورستون شهر کازان روسیه رسیده و مستقر شدند. بلیت، هتل و نحوه رسیدن تیم‌ها به کشورهای میزبان لیگ جهانی از جمله وظایف فدراسیون جهانی والیبال است که مسیر لهستان تا کازان تیم ملی والیبال طولانی‌تر از حد معمول بود.

سعید معروف، سیدمحمد موسوی، فرهاد قائمی، عادل غلامی، مجتبی میزرزاجانپور، مهدی مهدوی، عبدالرضا علیزاده، شهرام محمودی، حمزه زرینی، امیر غفور، محمدحسن صنوبری، محمد جواد معنوی‌نژاد و میلاد عبادی‌پور ۱۳ بازیکنی هستند که از لهستان راهی روسیه شدند. سامان فائزی و فرهاد ظریف از ورشو راهی تهران شدند تا به درمان مصدومیت خود بپردازند و از تهران نیز دو بازیکن (مهدی مرندی و علی شفیعی ) به جمع ملی‌پوشان در روسیه می پیوندند.

تیم ملی والیبال ایران روزهای شنبه و یکشنبه ۲۳ و ۲۴ خردادماه در سالن سی وی سنت پترزبورگ کازان به مصاف قهرمان المپیک می‌روند. بازیکنان ایران بعد از دو مسابقه با روسیه به تهران باز خواهند گشت تا در شش مسابقه خانگی به مصاف حریفان خود بروند.

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *