پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 5334 20 خرداد 1394 ساعت [ 22:26 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فدراسیون فوتبال نتیجه تحقیق درباره اتفاقات دیدار تراکتورسازی و نفت را اعلام کرد

نتیجه تحقیق و تفحص در خصوص حواشی و اتفاقات دیدار تیم‌های فوتبال تراکتورسازی و نفت تهران در هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر اعلام شد.

فدراسیون فوتبال نتیجه تحقیق درباره اتفاقات دیدار تراکتورسازی و نفت را اعلام کرد

تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به وزارت ورزش و جوانان نتیجه تحقیق و تفحص در خصوص حواشی و اتفاقات دیدار پرحاشیه تیم‌های تراکتورسازی و نفت تهران در هفته پایانی چهاردهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر را در ۹ بند اعلام کرد که به شرح زیر است:

۱- برکناری رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال

۲- محرومیت داور بازی تا اطلاع ثانوی

۳- محرومیت ناظر سازمان لیگ تا اطلاع ثانوی

۴- تذکر کتبی و توبیخ با درج پرونده برای مسئول برگزاری مسابقه

۵- تذکر کتبی و توبیخ کتبی مسئول روابط عمومی سازمان لیگ

۶- محرومیت گوینده ورزشگاه یادگار امام تبریز تا اطلاع ثانوی

۷- تذکر کتبی و توبیخ با درج پرونده برای هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی به دلیل بروز مشکلات در زمان برگزاری مسابقه، خرابی اسکوبورد ورزشگاه، عدم نظارت مناسب بر گوینده ورزشگاه، اطلاع رسانی نادرست درخصوص نتیجه بازی همزمان

۸- به مسئولان تراکتورسازی توصیه کرده‌اند نسبت به موارد زیر اقدام کنند:

محرومیت و جریمه برای مدیر رسانه‌ای باشگاه تراکتورسازی، کمک مربی و بررسی همه جانبه در خصوص عملکرد مدیریتی تیم تراکتورسازی

۹ – تشکر از مدیریت بحران توسط نیروی انتظامی مستقر در ورزشگاه و در این خصوص نامه‌ای تهیه و به مدیریت شورای تامین استان ارسال شود. در این نامه ضمن بیان و توضیح اتفاقات رخ داده در جریان و پس از بازی از مسئولان شورای تامین استان آذربایجان شرقی خواسته شده در آینده شاهد وقوع موارد اینچنینی در استان نباشیم.

طبق اعلام مدیر روابط عمومی وزارت ورزش؛ محمود گودرزی این نامه را به رئیس جمهور ارسال کرده و روحانی در جریان این موضوع قرار گرفته است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت