خانه / خبرهای فوتبال خارجی / لیگ های خارجی / خدیرا: ترک رئال سخت بود اما به چالشی جدید نیاز داشتم

خدیرا: ترک رئال سخت بود اما به چالشی جدید نیاز داشتم

خدیرا: ترک رئال سخت بود اما به چالشی جدید نیاز داشتم

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، سامی خدیرا هافبک آلمانی تیم فوتبال یوونتوس که روز گذشته (سه‌شنبه) به‌طور رسمی از رئال‌مادرید جدا و به‌عنوان بازیکن آزاد به راه‌راه‌پوشان تورین ملحق شد، به خبرنگاران گفت: ترک رئال‌مادرید تصمیم آسانی نبود و در این شکی نیست اما زمانی که خودتان آن کسی هستید که چنین تصمیمی می‌گیرد، کار آسان‌تر می‌شود. رفتن از رئال سخت و تصمیمی احساسی بود، جز این هرچه گفته شود دروغ است. سخت بودن این تصمیم برای من نشان می‌دهد که چقدر رئال را دوست دارم.

خدیرای ۲۸ساله در سال ۲۰۱۰ به رئال‌مادرید پیوست و در سه فصل مربیگری ژوزه مورینیو در این تیم، جزو مهره‌های کلیدی کهکشانی‌‌ها بود اما در دو فصل اخیر که کارلو آنچلوتی هدایت رئال را به‌عهده داشت، فرصت چندانی برای حضور در ترکیب اصلی تیم به دست نمی‌آورد، به‌خصوص فصل گذشته که از ناحیه زانو مصدوم بود. به همین دلیل رئالی‌ها ترجیح دادند که قرارداد خدیرا را تمدید نکند و او به‌عنوان بازیکن آزاد و بدون هیچ هزینه‌ای به بانوی‌پیر ملحق شود.

با این حال خدیرا تأکید کرد که هیچ کینه‌ای از مدیران باشگاه پیشین خود به دل ندارد. او گفت: خوشحال می‌شوم اگر رئالی‌ها بگویند: «خدیرا یکی از ماست. او یک مادریدی است». من پنج سال هرکاری از دستم ساخته بود برای رئال‌مادرید انجام دادم و امیدوارم مردم این موضوع را درک کنند. رئال‌مادرید در قلب من جای دارد و همیشه خواهد داشت.

هافبک آلمانی بانوی پیر تأکید کرد: زمانی که مصدوم بودم به مقاصد بعدی‌ام و اینکه در کدام تیم می‌توانم به دوران بازیگری‌ام ادامه دهم فکر کردم. شش ماه پیش کاملاً مشخص بود که می‌خواهم یک چالش جدید را تجربه کنم. تصمیمی که گرفتم علیه رئال‌مادرید نبود بلکه برای تجربه یک چیز جدید بود. یوونتوس باشگاهی فوق‌العاده‌ و باقدمت بود که وضعیتی خوب و آینده‌ای روشن دارد. اینکه یووه دوباره میان برترین‌های فوتبال اروپا قرار گرفته تصادفی نیست. مطمئنم یووه دوباره برای قهرمانی در اروپا خواهد جنگید و می‌خواهم به‌اندازه سهم خودم در محقق شدن این هدف تلاش کنم.

خدیرا، پس از پائولو دیابالا، که از پالرمو به یوونتوس پیوست دومین خرید تابستانی بانوی پیر است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *