پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 5353 21 خرداد 1394 ساعت [ 11:16 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نتایج بازی های دوستانه تیم های ملی …

نتایج بازی های دوستانه دیشب به شرح زیر است :

نتایج بازی های دوستانه تیم های ملی …

دیدار تدارکاتی؛

پیروزی خفیف برزیل مقابل هندوراس/ ثبت دهمین برد پی در پی سلسائو

http://media.mehrnews.com/d/2015/06/11/3/1735703.jpg

تیم ملی فوتبال برزیل در آخرین دیدار تدارکاتی خود پیش از حضور در رقابتهای کوپا آمریکا برابر هندوراس به بردی خفیف دست یافت.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم‌های ملی فوتبال برزیل و هندوراس صبح امروز پنجشنبه در دیداری تدارکاتی به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی یک بر صفر شاگردان کارلوس دونگا به پایان رسید. روبرتو فیرمینو در دقیقه ۳۳ زننده تنها گل این بازی بود. این دهمین برد پیاپی بود که برزیلی‌ها با هدایت کارلوس دونگا کسب کردند.

تیم ملی فوتبال برزیل

در بازی امروز نیمار از ابتدا روی نیمکت نشست اما با شروع نیمه دوم در ترکیب سلسائو قرار گرفت. تیاگو سیلوا هم از ابتدای نیمه دوم در خط دفاعی برزیلی‌ها قرار گرفت.

دیدار تدارکاتی؛

شکست خانگی آلمان مقابل آمریکا/ برتری کلینزمن مقابل شاگردان سابق

http://media.mehrnews.com/d/2015/06/11/3/1735680.jpg

تیم ملی فوتبال آلمان در دیداری تدارکاتی تدارکاتی برابر آمریکا که در شهر کلن برگزار شد نتیجه را واگذار کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم‌های ملی فوتبال آلمان و آمریکا چهارشنبه شب در دیداری تدارکاتی که در شهر کلن برگزار شد برابر هم صف آرایی کردند که شاگردان یورگن کلینزمن در پایان با حساب ۲ بر یک از سد قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴ گذشتند.

ماریو گوتزه در دقیقه ۱۲ آلمان را پیش انداخت اما در دقیقه ۴۱ بازی بود که میکل دیسکرود کار را به تساوی کشاند. در نیمه دوم تدابیر یورگن کلینزمن سرمربی تیم آلمانی تیم آمریکا در ضد حملات جواب داد و بابی وود در دقیقه ۸۸ با چرخشی عالی در پشت محوطه جریمه حریف و شوت پای چپ خود دروازه میزبان را باز کرد. در وقت‌های تلف شده تیر افقی دروازه آمریکا مانع گلزنی خدیرا شد تا شاگردان کلینزمان در شهر کلن برابر قهرمان جهان ۲ بر یک برنده شوند.

در دیگر بازی چهارشنبه شب تیم سوئیس با سه گل برابر لیختن اشتاین به برتری دست یافت. بلریم ژمایلی (۲۹ و ۶۸) و ژردان شقیری (۶۰) گل‌های تیم سوئیس را در این دیدار به ثمر رساندند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت