خانه / اخبار فوتبال ایران / کی‌روش: تیم من در شرایط انتقالی است، پس از عملکرد شاگردانم راضی‌ام

کی‌روش: تیم من در شرایط انتقالی است، پس از عملکرد شاگردانم راضی‌ام

کی‌روش: تیم من در شرایط انتقالی است، پس از عملکرد شاگردانم راضی‌ام

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان از عملکرد شاگردانش در دیدار دوستانه مقابل ازبکستان ابراز رضایت کرد.

تیفوسی به نقل از تسنیم ، کارلوس کی‌روش پس از پیروزی یک بر صفر ایران برابر ازبکستان در نشست خبری اظهار داشت: باید در ابتدا ضمن خوش‌آمدگویی به اصحاب رسانه از طرف فدراسیون فوتبال ایران از فدراسیون فوتبال ازبکستان به خاطر این بازی تشکر کنم. این دیدار بازی خوبی برای هر دو تیم در آغاز رقابت‌های انتخابی جام جهانی بود. هر دو تیم ایران و ازبکستان فرصت‌های گلزنی خوبی را ایجاد کردند اما در ابتدای نیمه اول به دلیل گرما شاهد خستگی بازیکنان دو تیم بودیم.

وی افزود: برد همیشه خوب است اما نتیجه منصفانه می‌توانست مساوی باشد، چون هر دو تیم موقعیت‌هایی را ایجاد کردند. در حال حاضر تیم ایران در شرایط انتقالی به سر می‌برد. خیلی از بازیکنان ایران تجربه چندانی در بازی‌های ملی نداشتند. شش بازیکن ایران برای نخستین بار بود که پیراهن تیم ملی را بر تن می‌کردند و به همین خاطر من از عملکرد آنها رضایت دارم.

کی‌روش در پاسخ به این پرسش که چرا دو تیم نتوانستند کیفیت همیشگی خود را ارائه کنند، گفت: اول اینکه این دیدار، بازی آماده‌سازی برای دو تیم ایران و ازبکستان بود و مهم این است که هر دو بتوانند در بازی رسمی خود که در بیرون از خانه برگزار می‌شود به سه امتیاز برسند. دوم اینکه وقتی داور بازی به خاطر گرمای هوا دو وقت استراحت داد خودش گویای همه چیز است. قطعاً شرایط در جایگاه خبرنگاران با زمین که رطوبت بسیار زیادی دارد، متفاوت است. البته بسیار خوشحال شدیم که بازی در ساعت شش برگزار شد، چرا که بازی رسمی ما نیز در همین ساعت برگزار می‌شود.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا بازی‌های اخیر این دو تیم با حداقل گل به پایان می‌رسد، گفت: وقتی زمان برد فرا می‌رسد برای من فرق نمی‌کند که با چند گل به پیروزی می‌رسیم. حتی نیم گل هم مرا خرسند می‌کند. البته فکر می‌کنم با حملاتی که دو تیم در آخر بازی انجام دادند می‌شد بازی با نتیجه ۳ بر ۲ یا ۲ بر یک به پایان برسد.

کی‌روش در پاسخ به اینکه رابطه شما با سرمربی سابق کره جنوبی چطور است با خنده گفت: ما مربیان با هم دوست هستیم. شاید بعضی وقت‌ها لازم باشد که تکلی انجام دهیم اما در کل رابطه خوبی با هم داریم.

وی در پایان گفت: من از فدراسیون فوتبال به خاطر این بازی تشکر می‌کنم و برای تیم ازبکستان در بازی با کره شمالی آرزوی موفقیت دارم. در ضمن می‌خواهم این برد را به آقای افشین پیروانی، مدیر تیم ملی تقدیم کنم که تیم ایران توانست با زحمات ایشان در این بازی به پیروزی برسد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *