کد خبر : 53921 8 آبان 1396 ساعت [ 22:13 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

PGW 2017| تماشا کنید: تریلر جدیدی از گیم پلی عنوان Far Cry 5 با محوریت بخش چند نفره منتشر شد

[ad_1] به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها به تازگی در جریان کنفرانس پاریس گیم ویک(PGW 2017)، تریلر جدیدی از عنوان محبوب و مورد انتظار Far Cry 5 منتشر شده است که این تریلر بر روی گیم پلی بازی و بخش چند نفره آن تمرکز […]

[ad_1]
به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها

PGW 2017| تماشا کنید: تریلر جدیدی از گیم پلی عنوان Far Cry 5 با محوریت بخش چند نفره منتشر شد

به تازگی در جریان کنفرانس پاریس گیم ویک(PGW 2017)، تریلر جدیدی از عنوان محبوب و مورد انتظار Far Cry 5 منتشر شده است که این تریلر بر روی گیم پلی بازی و بخش چند نفره آن تمرکز دارد.

گیم پلی عنوان Far Cry 5 به گونه ای است که شما می توانید تمام مراحل بخش داستانی را به صورت انفرادی و یا همراه با دوستان خود به صورت چند نفره تجربه کنید. به مانند گذشته قادر خواهید بود در هنگام مبارزه و درگیری با دشمنان و با ویژگی هایی چون gun for hire و fangs for hire، از نیروی کمکی بهره مند شوید. حال این نیروی کمکی می تواند دوستان خود شما باشند و یا این که سایر شخصیت های بازی.

در جریان کنفرانس پاریس گیم ویک( PGW 2017)، تریلر جدیدی از عنوان محبوب و مورد انتظار Far Cry 5 منتشر شده است که این تریلر بر روی گیم پلی بازی و بخش چند نفره آن تمرکز دارد. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

عنوان Far Cry 5 در تاریخ ۲۷ فوریه ۲۰۱۸(دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶) برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود.

[ad_2]

لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت