پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 53929 9 آبان 1396 ساعت [ 0:14 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

PGW 2017 | تماشا کنید: عرضه یک بسته الحاقی با حال و هوای Horizon Zero Dawn برای Monster Hunter: World

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها یکی از عناوین جاه‌طلبانه و دوست داشتنی سال آینده، Monster Hunter: World است و به نظر سازندگان این بازی با سونی تعامل بسیار خوبی دارند چرا که قرار است شخصیت ایلوی (Aloy) از بازی Horizon Zero Dawn […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها

PGW 2017 | تماشا کنید: عرضه یک بسته الحاقی با حال و هوای Horizon Zero Dawn برای Monster Hunter: World

یکی از عناوین جاه‌طلبانه و دوست داشتنی سال آینده، Monster Hunter: World است و به نظر سازندگان این بازی با سونی تعامل بسیار خوبی دارند چرا که قرار است شخصیت ایلوی (Aloy) از بازی Horizon Zero Dawn در یکی از بسته‎های الحاقی Monster Hunter: World وجود داشته باشد و تبدیل به شخصیت قابل بازی شود!

در کنفرانس سونی در خلال نمایشگاه Paris Game Week 2017 تریلری کاملاً جدید از بازی Monster Hunter: World منتشر شد که بسیار زیبا هم بود. یکی از نکات جالب این تریلر اما فاش شدن این نکته بود که ایلوی به عنوان شخصیت اصلی بازی Horizon Zero Dawn در Monster Hunter: World هم می‎تواند یک شخصیت قابل بازی باشد. البته همان طور که احتمالاً حدس زده‌اید، این ویژگی فقط در دسترس کاربران نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی Monster Hunter: World قرار خواهد گرفت.

این شخصیت در قالب یک بسته الحاقی در دسترس کاربران نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی Monster Hunter: World قرار خواهد گرفت. از دیگر جزئیات این بسته الحاقی می‎‌توان به وجود سلاح‌ها و زره‌های شخصیت ایلوی از بازی Horizon Zero Dawn اشاره کرد. حتی یک زره Palico نیز وجود دارد و با استفاده از آن Palico شخصیت اصلی به شکل یکی از روبات‌های بازی Horizon Zero Dawn در می‌آید.

این بسته الحاقی و پوشش‌های آن این امکان را فراهم می‌کنند تا دقیقاً با خود ایلوی در دنیای Monster Hunter: World به شکار هیولاها مشغول شوید. بعد از به اتمام رساندن رویداد مربوط به Horizon Zero Dawn در بازی که پس از عرضه بازی در دسترس قرار خواهد گرفت، قطعاتی در سرتاسر نقشه بازی پدید خواهد آمد که با جمع‌آوری آن‌ها می‌توانید اسلحه‌هایی به مانند اسلحه‌های بازی Horizon Zero Dawn برای شخصیت خود بسازید.

عنوان Monster Hunter: World در تاریخ ۲۶ ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ برای کنسول های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. این در حالی است که نسخه رایانه های شخصی کمی دیر تر منتشر می شود.

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p

دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰pلینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت