کد خبر : 54029 9 آبان 1396 ساعت [ 14:22 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

صحبت‌های ساکرپانچ در مورد ایده شکل‌گیری Ghost of Tsushima و ارائه جزئیاتی دیگر

[ad_1] به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها صحبت‌های عوامل سازنده استودیوی ساکرپانچ در مورد نحوه شکل‌گیری عنوان در دست ساخت خود یعنی Ghost of Tsushima. و ارائه جزئیاتی از سبک و داستان بازی که قرار است روایتگر وقایعی تاریخی باشد.  شب گذشته و […]

[ad_1]
به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها

صحبت‌های ساکرپانچ در مورد ایده شکل‌گیری Ghost of Tsushima و ارائه جزئیاتی دیگر

صحبت‌های عوامل سازنده استودیوی ساکرپانچ در مورد نحوه شکل‌گیری عنوان در دست ساخت خود یعنی Ghost of Tsushima. و ارائه جزئیاتی از سبک و داستان بازی که قرار است روایتگر وقایعی تاریخی باشد. 

شب گذشته و طی کنفرانس شرکت سونی در رویداد Paris Games Week سال ۲۰۱۷، یکی از بزرگ‌ترین سورپرایزها متعلق به رونمایی پروژه جدید استودیوی ساکرپانچ (Sucker Punch) یعنی Ghost of Tsushima ، سازنده عناوینی همچون Infamous و Sly Cooper بود. قطعا این عنوان تجربه‌ای نو برای استودیو به حساب می‌آید، و قرار است شما را وارد دنیایی جهان‌باز در جامعه فئودالیسمی ژاپن کند که در آن باید کنترل یک جنگجوی سامورایی را بدست بگیرید. اما باید گفت که پروسه ساخت این بازی چندان هم ساده نبوده، و تیم‌سازنده زمان بسیاری جهت تفکر و بررسی خلق دنیای تسوشیما صرف کرده است. در حقیقت جزئیات ساخت این پروژه، امروز و طی یک مصاحبه ویدئویی توسط سونی منتشر شده است.

در این مصاحبه کارگردان عنوان Ghost of Tsushima، آقای نیت فاکس (Nate Fox) و کارگردان هنری بازی آقای جیسون کانل (Jason Connell) در مورد فعالیت‌های خود برروی سری Infamous (بویژه نسخه Second Son)، و نحوه تصمیم‌گیری در مورد حرکت به سمت Ghost of Tsushima صحبت کردند. آقای فاکس توضیح دادند که:

زمانی که در نظر داشتیم تا برروی پروژه آینده خود کار کنیم، می‌خواستیم که عناون بعدی‌مان نیز بمانند گذشته جهان‌باز باشد. زیرا با این کار می‌توان قدرت و اختیار را در دستان بازیکنان قرار داد، و نمی‌خواستیم که به راحتی از این موضوع صرف‌نظر کنیم. فکر می‌کنیم این یکی از ارکان‌های اصلی دنیای مدرن بازی‌های رایانه‌ای است که در آن بازیکنان تصمیم‌گیرنده باشند. ما در مورد عناوین جهان‌باز و چیزهایی که آن‌ها را به بازی‌هایی جذاب و بزرگ بدل می‌کنند، بسیار فکر کردیم. ما بررروی این نکته اتفاق‌نظر داشتیم… ما بازی‌ای می‌خواستیم که دنیایی فانتزی داشته باشد.

زمانی که برروی وقایع سال ۱۲۷۴ میلادی و زمان حمله مغول‌ها به تسوشیما دست گذاشتیم، به یکباره همه‌چیز جفت و جور شد. ناگهان شما (تیم‌سازنده) می‌دانستید که قهرمانان و ضدقهرمانان بازی چه کسانی هستند، و اینکه پیامد این وقایع برای جهان چگونه بوده است. و در نهایت ما یک بازی ویدئویی داشتیم. 

همچنین آقای کانل اضافه کردند که:

Ghost of Tsushima عنوانی اکشن-ماجراجویی و مخفی‌کاری است، که در آن بازیکنان کنترل یک سامورایی را در جامعه فئودالیسمی ژاپن برعهده خواهند گرفت. در این راه نیز ما از وقایع تاریخی حمله ارتش مغول‌ها به جزیره تسوشیما الهام گرفته‌ایم.

در نهایت نیز آقای فاکس اضافه کردند که:

تمامی مناطقی که در تریلر مشاهده کردید، در دنیای واقعی وجود دارند. و این‌ها مکان‌هایی است که شما قرار است از آن‌ها دفاع کنید. جزیره‌ای پهناور، مملو از مکان‌های مختلف، شهرها و مردم. چیزهای بسیاری برای تماشا و یادگیری وجود دارند. 

عنوان Ghost of Tsushima تاریخ انتشار مشخصی ندارد، اما این را می‌دانیم که منحصرا برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. می‌توانید تریلر معرفی بازی را از طریق این لینک، و جزئیات به انتشار رسیده از عنوان مذکور را از طریق این لینک مشاهده کنید.

[ad_2]

لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت