پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 5405 22 خرداد 1394 ساعت [ 14:37 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مورینیو: می‌‌خواهم به فالکائو برای بازگشت به اوج کمک ‌کنم

سرمربی پرتغالی آبی‌پوشان شهر لندن احتمال پیوستن مهاجم کلمبیایی موناکو به جمع شاگردانش را قوت بخشید.

مورینیو: می‌‌خواهم به فالکائو برای بازگشت به اوج کمک ‌کنم

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو می‌گوید از تماشای اُفت چشمگیر رادامل فالکائو در ترکیب منچستریونایتد طی فصل گذشته ناراحت است و برداشت اشتباهی که اکثر هواداران انگلیسی از فالکائو دارند آقای خاص را آزار می‌دهد.

مورینیو، کسی که گفته می‌شود در آستانه جذب فالکائو از موناکوست تا خلاء دیدیه دروگبا را در تیمش پر کند، گفت که می‌تواند به بازگشت این مهاجم ملی‌پوش کلمبیایی به روزهای اوجش کمک کند و به این ترتیب شایعه پیوستن وی به چلسی را قوت بخشید.

او به شبکه دیرک‌تی‌وی اسپورت گفت: اینکه در انگلیس مردم فکر می‌کنند فالکائو همان بازیکنی است که در منچستریونایتد دیده‌اند مرا آزار می‌دهد. توانایی‌های واقعی فالکائو را من می‌شناسم، چون از زمانی که در اتلتیکومادرید بود بازی‌هایش را دنبال می‌کردم و اگر بتوانم به او برای بازگشت به سطح واقعی‌اش کمک خواهم کرد.

گفته می‌شود که فالکائو می‌خواهد در لیگ برتر بماند و برای پیوستن به چلسی حتی حاضر است با کاهش حقوقش نسبت به آنچه از منچستریونایتد می‌گرفت، موافقت کند. او در فصلی که گذشت، روزهای ناامیدکننده‌ای را در منچستریونایتد سپری کرد و در ۲۶ بازی‌اش در لیگ برتر تنها چهار گل به ثمر رساند. به همین دلیل شیاطین سرخ ترجیح داده‌اند از گزینه‌ای که برای دائمی کردن قرارداد قرضی فالکائو ۲۹ ساله داشتند، استفاده نکنند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت