کد خبر : 54065 9 آبان 1396 ساعت [ 16:37 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

با نظر وزارت مربی غیر از جیوگانیک برای تیم روئینگ استخدام می شود

[ad_1] پایگاه خبری ورزشی تیفوسی: به گزارش خبرنگار مهر، پس از رسانه ای شدن درخواست قایقرانان تیم روئینگ کشورمان مبنی بر بازگشت «جیوگانیک» مربی رومانیایی این رشته و ارسال نامه به وزارت ورزش برای دیدار با وزیر در نهایت صبح امروز نشستی با حضور برخی از قایقرانان زن و مربیان این رشته با محمدیان معاون وزیر […]

[ad_1]
پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

به گزارش خبرنگار مهر، پس از رسانه ای شدن درخواست قایقرانان تیم روئینگ کشورمان مبنی بر بازگشت «جیوگانیک» مربی رومانیایی این رشته و ارسال نامه به وزارت ورزش برای دیدار با وزیر در نهایت صبح امروز نشستی با حضور برخی از قایقرانان زن و مربیان این رشته با محمدیان معاون وزیر ورزش برگزار شد. 

امیرحسین کاویانی مربی تیم روئینگ ایران در گفتگو با خبرنگار مهر در این خصوص گفت: امروز چند نفر از قایقرانان زن و مرد و خود من به دفتر خانم محمدیان رفتیم و نشستی برگزار شد. در این جلسه وی دلایلی را برای عدم حضور این مربی عنوان کردند و تاکید کردند که تا الان از رشته روئینگ حمایت کرده و این حمایت را ادامه می دهند. 

وی افزود: اما در نهایت تصمیم بر این شد تا وزارت ورزش و فدراسیون به فکر مربی خارجی دیگری برای تیم خانم ها باشد. به نظر می رسد برای تیم مردان نیز یک مربی خارجی با تجربه استخدام شود. 

کاویانی خاطرنشان کرد: من هنوز هم امیدوارم آقای جیوگا برگردد اما به نظر می رسد که این خواسته برآورده نشود. ما در این نشست تاکید کردیم که هیچ کس برای تیم روئینگ مثل این مربی نیست و ما برای موفقیت نیازمند حضور فردی با دانش وی هستم. به هر حال مسئولین وزارت ورزش هم نظرات خاص خود را داشتند و این نظرات محترم هستند. 

مربی تیم روئینگ کشورمان تاکید کرد: متاسفانه کسی برای خواسته ورزشکاران اهمیت قائل نیست و مسائلی که مطرح می کنند جدا از خواسته ماست. معاون وزارت ورزش در این نشست به صراحت گفتند که به شخصه با سرمربیگری آقایان برای تیم بانوان موافق نیستند. 

[ad_2]

لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت