کد خبر : 54112 9 آبان 1396 ساعت [ 20:41 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نخستین دوره مسابقات بین المللی رول اسکی برگزار شد

[ad_1] پایگاه خبری ورزشی تیفوسی: به گزارش خبرگزاری مهر, روز دوم رقابتهای رول اسکی به میزبانی منطقه شادآباد تهران در مجتمع تجاری صنعتی و نمایشگاه دائمی صنعت ساختمان برگزار شد که در بخش مردان سید ستار صید مانند روز نخست عنوان اول را بدست آورد و ساحل تیر در بخش بانوان اول شد.  در این رقابت‌ها […]

[ad_1]
پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

به گزارش خبرگزاری مهر, روز دوم رقابتهای رول اسکی به میزبانی منطقه شادآباد تهران در مجتمع تجاری صنعتی و نمایشگاه دائمی صنعت ساختمان برگزار شد که در بخش مردان سید ستار صید مانند روز نخست عنوان اول را بدست آورد و ساحل تیر در بخش بانوان اول شد. 

در این رقابت‌ها در بخش مردان ستار صید عنوان نخست را بدست آورد. یعقوب کیاشمشکی دوم شد و دانیال ساوه شمشکی جایگاه سوم را کسب کرد. در بخش بانوان نیز ساحل تیر اول شد، سمانه بیرامی باهر جایگاه دوم را بدست آورد و طلیعه سادات قاسمی عنوان سوم این رقابتها را از آن خود کرد. 

در روز نخست این رقابت‌ها نیز در بخش مردان سید ستار صید در جایگاه نخست قرار گرفته بود، دانیال ساوه شمشکی عنوان دوم را بدست آورد و یعقوب کیاشمشکی سوم شد. 

همچنین در بخش بانوان سمانه بیرامی اول شد.  ساحل تیر در جایگاه دوم قرار گرفت و طلیعه سادات قاسمی عنوان سوم این مسابقات را کسب کرده بود. 

این مسابقات به عنوان اولین مسابقه رول اسکی ایران در تقویم فدراسیون جهانی ثبت شد و گزارش آن توسط نماینده FIS ارسال شد. 

امتیازات این مسابقات برای اسکی بازان رشته صحرانوردی جهت کسب پوئن کسب سهمیه المپیک ثبت شد. 

برگزاری موفق نخستین دوره مسابقات رول اسکی که در تقویم فدراسیون جهانی ثبت شده است سبب خواهد شد فدراسیون جهانی اسکی مسابقات بیشتری را به ایران بدهد. 

[ad_2]

لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت