خانه / خبر های نقل و انتقالات / خارجی / منچستر‌سیتی به خاطر پوگبا رکورد می‌زند

منچستر‌سیتی به خاطر پوگبا رکورد می‌زند

منچستر‌سیتی به خاطر پوگبا رکورد می‌زند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مانوئل پیگرینی، سرمربی شیلیایی منچسترسیتی به حدی سبک بازی پل پوگبا، ستاره یوونتوس را دوست دارد که سران تیمش را مجاب به رکوردشکنی در زمینه خرید یک بازیکن کرده است.

بازیکن پرمشتری یوونتوس این روزها تیم‌های زیادی را خواستار خود می‌بیند اما انگار باشگاه ایتالیایی با رقمی در حد واندازه‌های پول پرداختی به بیل از طرف رئال‌مادرید در سال ۲۰۱۳، قصد فروش الماس خود را دارد.

البته قانون فیرپلی اقتصادی که دو فصل منچسترسیتی را از خریدهای بزرگ بازداشت، مانع بزرگی بر سر انتقال پوگبا به سایر تیم‌هاست اما شیخ منصور، رئیس منچسترسیتی همان‌طور که اخیرا اشاره کرده مایل است این تابستان یک خرید بزرگ انجام دهد چون برخلاف فصل قبل باشگاهش مجاز به انجام یک خرید گران خواهد بود؛ درست برعکس چلسی!

در این بین پاری‌سن‌ژمن و البته بارسلونا هم مدام پوگبا را وسوسه می‌کنند. هر تیمی که خواستار پوگبا باشد، باید حقوق هفته‌ای ۳۴۶ هزار یورویی او را بپردازد. البته بارسلونا در صورت خرید او باید تا ژانویه ۲۰۱۶ برای استفاده  از این الماس صبر کند چون تا آن زمان از هرگونه خرید و فروش در فصل نقل و انتقالات محروم است.

یوونتوس تا پایان یورو ۲۰۱۶ قصدی برای فروش پوگبا نداردو ترجیح می‌دهد آن زمان با بالاتر رفتن قیمت ستاره تیمش پس از  درخشش احتمالی در تورنمنت خانگی، پول خوبی به جیب بزند.

سران یوونتوس از هم اکنون با خرید خدیرا از رئال‌مادرید، پروژه زندگی بدون پوگبا را کلید زده‌اند.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *